Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Régi fa ablakok cseréje...

Régi fa ablakok cseréje műanyagra? Szerintetek érdemes a fa tokot is teljesen kibontani és úgy cserélni, vagy maradhat a tok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 16:42
1 2
 11/14 Thorzoli ***** válasza:
Aki tanulta a szakmát, és szereti, pláne ha még érdekli is amit csinál, az nem hagy bent régi szerkezetet. Csak a lusta szakbarbárok szeretik az ilyent, mert egyszerűbb. Sokat dolgoztam ebben a szakágban, végzettségem is, és foglalkozunk passzív házakkal is. Azoknál nem véletlen a precíz munka. Jó nyílászáró, és szigetelés, aztán várhatod a konfortot.
2016. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én már láttam ilyen tok bennhagyós ablakcserét, fa lett fára cserélve, le is lett burkolva a régi tok, hogy "ne látsszon" de borzalmas igénytelenül néz ki szerintem. Persze sokan ott ámuldoztak, hogy milyen szép. Nem tudom, ha nekem kéne pl. megvenni egy ilyen házat, számomra kifejezettem hátrány lenne, ha így csináltatták meg a tulajdonosok, mert ennél még az is jobb, ha sehogy se cserélik ki, mert azért legalább nem akarják elkérni a pénzt, hogy hát új az ablak, miközben ronda is, meg ahogy írták anno a rögzítés meg a szigetelés egy rakás százas szeg volt és úgy is újracseréltetném.
2016. jan. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
31%
Igen és temérdek ablak kiborult már ország szerte amit régen építettek be. Felénk tucatjával borulnak ki nap mint nap. Több embert már agyon is csaptak.
2016. jan. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gondolom bánt, hogy Mekk mester cserélte az ablakaidat és igényes ember csúnyának és szakszerűtlennek tartja a megoldást. De nem baj, olcsóbb volt, meg nem kellett szakember után sem járni ugye.
2016. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!