Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mivel kezeljem le a beton...

Mivel kezeljem le a beton járófelületet?

Figyelt kérdés
Egy régi épület meglévő alagsori helyiségével kapcsolatban szeretnék tippeket kapni.Az épület egyáltalán nem nedves, ezért ebbe a viszonylag nagyméretű helyiségbe a szerszám és egyéb cuccok tárolása mellett gondoltam egyfajta"nyárikonyhát" is kialakítani, azaz-mivel a fenti konyhám túlságosan egyben van a lakótérrel, a szagosabb főzést ide terveztem. De az a bökkenő, hogy a helyiségnek nincsen semmilyen burkolata, csak a puszta beton, ami nagyon porlik. Mire felseprek,mindent belep a por, és szinte kezdhetném is előről. Anyagilag most nem aktuális egy rendes padlóburkolat elkészítése,azonkívül eléggé tele is van pakolva a helyiség. Ezért azon gondolkodtam,hogy nem lehetne-e beereszteni valamivel a betont, ami ezt a porlást megállítja?(Kb 2 év múlva van esély arra, hogy leburkoltassuk.

2016. márc. 14. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
betonfesték?
2016. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vatafak ***** válasza:
hogy lenne már jó a festék ha porlik a beton mint a rosseb ??? ide vmi műgyantás rendszer kell mélyalapozóval és kopófelülettel sztem
2016. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha porlik, akkor kimaradt a cement annak idején, avagy nem lett rendesen locsolgatva.

Na mindegy. A lényeg, hogy ahogyan írták, be kell ereszteni mély alapozóval.

Olcsón, linóleummal tudod burkolni.

2016. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2016. márc. 15. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!