Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A garázsom leszigetelése után...

A garázsom leszigetelése után a fal tiszta penész lett. Hogyan tudnék megszabadulni tőle?

Figyelt kérdés

A garázs nem fűtött, ezért az ajtókat széleit leszigeteltem, de sajnos túl sikerült, mivel a falon fekete penész jelent meg.


Mivel lehetne eltávolítani?


2016. ápr. 30. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiszeded a szigetelést amit beraktál. Vagy szellőztetsz gyakran.
2016. ápr. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hőhíd keletkezett, sehogy nem tudod megszüntetni. Sosem szabad belülről szigetelni, pont emiatt.

Szedd le a szigetelést, tisztítsd le a falat, vidd le a páratartalmat minimálisra és reménykedj hogy nem jön vissza.

2016. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hőhíd, nincs levegőmozgás, nincs szellőztetés - tökéletes telep a penésznek... Sokan dűbel nélkül rögzítik a szigetelést, le is fog esni pár év hónap alatt.
2016. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szedd le a szigetelést.Nem tudom mi van alatta ha semmi akkor legzo vakolat arra mész vagy szilikát festék es többet nem jön vissza .Ha mindenáron szigetelni akarod akkor Promat szigetelő lap Az durván felveszi a belső párát saját ragasztojaval glettelheto csak!!! Arra szinten mész vagy szilikát mehet drága de atomboztos az életbe nem fog peneszedni .Van az ytongnak is ilyen lapja multipor a neve ha jól emlékszem ,de arról nincs tapasztalatom .Promattal van csak ajanlani tudom .A penztarcadnak fájni fog ,de a szepsegert fizetni kell.
2016. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!