Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A házban az ablakokat ki...

A házban az ablakokat ki szeretném cseréltetni, de van egy kis probléma. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehet nem feltétlenül jó kategória, de a házban eljött az ideje a nyílászáró cseréinek, néhány ablak már megvan, viszont anyukám szobájában anno ilyen toló erkélyajtót tettek be, szélességre van vagy 3 méter, egy ugyanilyen műanyagban is 400-500 ezer forint, viszont egy sima erkélyajtó+fixüvegfal sokkal olcsóbb, s tartósabb is, könnyebb karbantartani, a mostanit ne tudjátok meg milyen most árad belőle a zug, pedig 11 fok van kint, tehát nincs hideg. Na de visszatérve anyám ragaszkodik hozzá, hogy hogy ugyanolyan legyen. Tudom látatlanban nehezen tudtok segíteni, de hátha van valami megoldás, egyébként a ház nem az enyém, de a fűtést én fizetem, ami tavaly december 120 ezer forint volt, pedig a ház nincs 170 négyzetméter, csak ugye a rossz nyílászárók.
2016. aug. 13. 04:06
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Hogy mit tegyél?Mondjuk költözz el.Vagy életed végéig anyádékon akarsz lógni?Nincs saját életed?120 ezerből már nem mondom,hogy komplett albit,de egy jó szobát bérelhetsz,anyád meg fizesse ki az 500 ezres ajtóját.Bár ha ezt is lazán kipengetnéd,biztos nem 120-at keresel.
2016. aug. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy mi a kérdés?
2016. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

és ő nem érzi hogy télen jön be ott a hideg?

biztos nem fizetnék ki többet ilyen elhúzhatósra

2016. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyen olyan amilyet szeretne, csak fizesse ki. Ha ge fizeted, akkod meg olyan.lesz, amire van penzed. Vagy tetszik neki vagy nem..
2016. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hat a nyilaszarok sosem voltak olcsoak.

Minden verzio megoldhato, csak penz kell hozza.

Szerintem vedd fel a kapcsolatot vmi ablakossal, es kerdezz nala ra.

Amugy ha anyukad toloajtosat akar, akkor olyat tegyetek be, foleg mert az o haza :)

2016. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!