Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kit hívjak egy egyszerű régi...

Kit hívjak egy egyszerű régi vályogházhoz, aki felméri a nedvességet, penészedést, ajánlatot tesz utólagos szigetelésre?

Figyelt kérdés
Látom a neteen vannak épületdiagnosztikával foglalkozó cégek, de ilyen kis emberhez is kijönnek? Igen komoly referenciákat látok.
2017. jan. 6. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyant keress aki tipikusan vályogházakkal foglalkozik.

[link]

[link]

2017. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezeket bárki megcsinálja amit belinkeltél . Egy szó se esik vízszigetelésről ami a kérdezőt érdekli. Egyébként nem ajánlanám az ilyen cégeket mert nagyon drágák és nem biztos hogy tökéletes munkát végeznek. Én ajánlanám keress egy normális kőművest aki megcsinálja a hagyományos aláfalazásos módszerrel a szigetelést. Lassabb de jobb szerintem .
2017. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Arra is van megoldásuk.

Vagy a teljes házat alá alapozod, hogy tudjál vìzszigetelni valahol. Ès vele együtt az aljzatot is, ami összessèg

èben baromi nagy munka. Egy mai kömüves meg nem èft a règi vályogházak technikájához. Ès gyorsan tönkre szokták vágni ès elhúznak.

2017. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezért kellene olyan ember aki ért hozza. Pá éve mikor ideköltöztünk, semmit sem tudtunk a vályogról, vizesedédről, penészről. Nem olyan helyről jöttünk, sosem volt ilyen gond. Viszont most már katasztrofális. Féltem a gyerekek egészséget. Tiszta rendezett ház, de a penész hetente felüti a fejét.

Vettem páramérőt. Páramentesítő gépet. 70 °a legszárazabb helyiség :(

Felfogadtunk kőműveseket, festőket, mikor ideköltöztünk. Sajnos mi dolgoztunk látástól vakulásig. Minden t rájuk bíztunk. Kiglettelték az egész házat. Azóta tudom, nagy hiba volt. Szaki tudta vályogház. Én bíztam benne. Nekem nem volt kapacitásom utánajárni, felülbírálni a munkáját. Ház gyönyörű lett. Hát mostmár nem az :(

2017. jan. 7. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!