Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vízvezeték hálózat csere?

Vízvezeték hálózat csere?

Figyelt kérdés

Egy 80m2-es ház teljes vízvezeték cseréje a vízórától kezdődően hozzávetőlegesen mennyibe kerül?

Mennyi a reális ár?

Nekem egy szakember 120000 csinálná meg, úgy hogy a földmunkát saját magamnak kell megcsinálni.



2017. jan. 17. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

??

A házban lévő szerelések nem a ház nagyságának a függvénye. Kiállások száma, anyag mennyiség, anyag ár. stb. És főváros /vidék is különböznek az árak. Kérj mástól is ajánlatot, ez a biztos. És részletezd ki, hogy az ár mit tartalmaz, milyen anyaggal szerel.

2017. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A vízórától be a házig kb 30-35 méter, ha jól emlékszem a nevére az kpe cső.

Bent a konyhába van 1 csaptelep, a fürdőbe van 2 csaptelep+1 a mosógépnek,van még a bojler és van még a wc.

Ezek ha jól tudom henco csőből.

Nekem csak a 30-35 méteren kellene a földet kiásni a többit ő csinálná, segéddel.

2017. jan. 17. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!