Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen szúnyoghálót csináltass...

Milyen szúnyoghálót csináltassak a panel lakásomba, hogy jó legyen és nem túl drága?

Figyelt kérdés

Három ablakra szeretnék felszereltetni szúnyoghálót. Az Interneten érdekelődtem több cégnél, de nagyon magas árajánlatokat kaptam.

Fix szúnyogháló helyett erőltetik a rolósat, mert szerintük "tartósabb". Három ablakra az árajánlatok: 63.000,- Ft és 176.000,- Ft között vannak, ugyanazért a termékért!

A fix szúnyoghálókra is kaptam egy árajánlatot: 46.000,- Ft, de a vállalkozó megjegyezte, hogy a pontos összeg csak a helyszíni felmérés után derül ki. Szerintem, többet fog kérni...


Nem vagyok gazdag, egyedül nevelem a gyermeket. Számomra ez egy nagyon nagy költség, mert legalább a havi béremnek a felét ki kellene, hogy fizessem.

Valóban ennyibe kerül az, hogy a lakásba ne jöjjenek be a bogarak és a szúnyogok?


Arra is gondoltam, hogy én magam megvegyem a szúnyoghálót és rajzszöggel rá rögzítsem a fából készült ablakokra, de félek felmenni a létrára a nyitott ablaknál. A 3. emeleten lakom, akár le is eshetek. Nő vagyok, nem nagyon barkácsoltam soha.


Tud valaki ötletet adni, hogy oldjam meg a szúnyogháló felszerelését úgy, hogy ne kerüljön egy vagyonba?



2017. márc. 10. 01:10
 1/4 anonim válasza:
Falazd be az ablakot.
2017. márc. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, ha magadnak szereled, vagy ha egyáltalán nem tudsz barkácsolni, egy ügyes kezű, közelibb ismerősödet megkéred, hogy segítsen. Ezek a szakemberek csak lehúznak és sokszor összecsapott munkát végeznek.
2017. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos, nincs olyan ismerősöm, aki meg tudja csinálni. :-(
2017. márc. 10. 21:28
 4/4 anonim válasza:
Megoldódott valahogy a kérdés?
2020. márc. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!