Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szabolcs megyében kb. mennyiér...

Szabolcs megyében kb. mennyiért glettel le egy festő egy 4X4-es szobát, valamint festi is ki? Glett és falfestékem van!

Figyelt kérdés
Persze, nyílván megegyezés kérdése, de soha nem csináltattam még ilyet, így egy fő irányárral sem vagyok tisztában!

2017. ápr. 1. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Kétszeri glettelés,kétdzeri festés 900-1200 ft/m2. Nem hiszem hogy megye függő. Találni olcsóbbat is a kókler iparban. De legközelebb ne alapterületet adj meg, mert az csak a plafonod. 3 méteres belmagassággal számolva 64 m2 falfelületed van mínusz ablak,ajtó.
2017. ápr. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és erre az árra rájöhrt még az egyéb költségek ára. Ha kaparni is kell akkor kaparás, akkor a takarás díja,ha kell akkor élvédőzés, ha több szín van színhatárképzés, bútormozgatás díja.
2017. ápr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. ápr. 4. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:

64m2 kb a fal és a mennyezet. Ablakot, ajtót ki lehet vonni de én festőként azt mondom hogy több munkával jár azt a falat lefesteni ahol van ablak, mint a szembelévőt amin nincs, hiába kisebb a festendő felület azon a falon ahol az ablak van vagy az ajtó. Szóval én nem is vonom ki, telibe számolom.

Festés 400ft/m2-től, glettelés 400ft/m2-től, mélyalapozás 150ft/m2.

60.000-ett simán elkérhet egy normális festő hogy megcsinálja a szobát.

Ha élvédőt is akarsz akkor a felrakása kb 300ft/fm.


Ez persze drágulhat ha a régi bevonat laza és le kell kaparni vagy ha vakolat leomlott valahol és ki kell javítani glettelés előtt.

Van olyan festő aki még a takarásért is pénzt kér el vagy a színhatárért, tehát olcsóbb ha egyszínű minden mint a fehér a mennyezet és színes falak.

2017. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak. Még jó hogy kifizettetjük a takarást mikor van, hogy 1 nap elmegy csak a csomagolással, rahedli ragszallag,takarópapír,fólia, ami nagyon nem 10 fillér. Egy komolyabb kecóban súlyos tétel. Aki ezt nem fizetteti ki az meg is érdemli. Vevő részről pedig aki ezt nem akarja kifizetni, az súrolja csak napokig a mocskot. Mi nem is vállalunk úgy munkát, hogy a takarás nincs benne.
2017. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!