Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen fűtést lehetne wc-be...

Milyen fűtést lehetne wc-be tenni?

Figyelt kérdés
Nem központi fűtéses a házunk. Konvektorokkal, és fürdőben törölköző szárítóval fűtűnk. WC-be mit lenne érdemes tenni/tetetni?
2017. aug. 21. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

A wc-be minek bármi is?

Ott max. három percet vagy benn :D

2017. aug. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elektromos fali konvektort pl., vagy kisméretű törülközőszárítót. Van elektromos fűtőszőnyeg, fűtőháló is, ami utólag beépíthető, jól szabályozható, padlófűtést, fali fűtést is ki lehet alakítani vele. Ha esetleg felújítást (pl. járólapcserét, csempecserét) is terveztek, akkor érdemes elgondolkodni rajta, akár a fürdőszobába is.
2017. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Gyerekkoromba a wc-be volt egy ilyen lukacsos tégla az udvarra, a szellőzés miatt (nem tudom mi a neve,akkora mint az üvegtégla csak 4 lyuk van rajta) fűtés nem volt. Még a téli mínuszokba se fagyott be a valagunk a wc-n.

Aztán panelba laktam albiba,természetesen mivel külön volt a fürdőtől,így abba se volt fűtés. Amit vettünk házat ott egybe van a fürdővel,így van fűtése. De amúgy én még nem láttam sehol,hogy külön wc-be bármilyen fűtés legyen,de valakinél bizti van,csak nem igazán szokás,pláne,hogy ott a jó szellőzés a lényeg és nem a meleg

2017. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálam pl. van a vécében radiátor (gázközponti fűtés), ablak is van, azzal szellőzik, amikor szükséges.:-) A fene se fog mínuszokban üldögélni a klotyón. A radiátort el is lehet zárni, vagy a legkisebb fokozatra venni, szellőztetés után viszont gyorsan fel lehet fűteni vele a helyiséget.
2017. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

A legegyszerűbb és legolcsóbb megoldás a fűtőszőnyeg a lábad alá.

[link]

Ezt elég akkor bekapcsolni, amikor használod a WC-t, tehát a fogyasztása szinte nulla.

Ennél igényesebb egy kisebb törölközőszárító, az a levegőt is melegíti.

Mi családi házban lakunk, a WC a leghidegebb helyen van, és egy gyengére állított padlófűtés megy késő ősztől kora tavaszig.

Igaz, megfagyni fűtés nélkül sem fagynánk meg, de ha pl. fekvő beteg valaki, akkor télen, pizsamában ne kelljen a hidegben lennie. Vagy ha pl. kisgyerek van (lesz) a családban, akkor se rossz.

Panellakásokban a fölmenő fűtéscsövek a WC-ben szoktak menni. Az ad annyi meleget, amennyi még sok is. Ráadásul ott minden irányból helyiség veszi körül.

Szóval sok függ a helyiségek elrendezésétől is.

2017. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
max három percet...
2017. aug. 21. 15:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Én pl. 20percig gittelem a fajanszot, ez egyénfüggő. Most szereltem barátom anyujának egy hősugárzót a wcbe.
2017. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van a WC-ben: [link]

Pikk-pakk felmelegít.

Csak egy konnektor kell hozzá (ha nincs, egy villanyszerelő tesz egyet)

2017. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kalap úr!

Kellő folyadék,mozgás és rostos ételek,megoldják a széklet problémát és az aranyér se fogja felütni a fejét a sok erőlködéstől.

2017. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mielőtt kalap úr megsértődne, tudd, hogy nekem órára pontos étrendem van, ami tartalmaz elég rostot, vitamint, folyadékot, szénhidrátot, fehérjét, és zsírt. Így is 20 percet ülök minden nap a wc-n legalább egyszer.
2017. aug. 21. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!