Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nektek mennyibe került a...

Nektek mennyibe került a fürdőszoba teljes felújítása?

Figyelt kérdés

2017. szept. 27. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

kb. 250k pár éve- kis fürdőszoba, 2-3nm

zuhanykabin tolóajtó 80cm-es helyhez leértékelve 70k

kőművesmunka a zuhanytálca csempe 60k

felszerelni csaptelep vízszerelő 30k

IKEA mosdótál és alá kisszekrény

csaptelep mofém mosdóhoz + zuhanyzóba 30k kb.

2017. szept. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az függ a mérettől, a minőségtől is.

Mert egy 4 nm vagy pedig 12-15 nm , nem ugyan az, a felhasznált anyagoktól is változik a fizetni való.

2017. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve majdnem egymillió volt (kb. 6 m2). De az tényleg felújítás volt: vízvezeték csere, villanyszerelés, aljzatbetonozás, szaniterek és csapok, folyékony szigetelés, csempe, vakolás, festés. Nem olcsó, de nem is luxus, közepes árfekvésű, jó minőségű anyagokkal. Azóta nagyon felmentek az árak, szerintem közel másfélszerese lenne.
2017. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idén tavasszal újítottuk fel. Nekem is 6 m2. Mindent cseréltem! Indirekt fűtésű HMV tartály (villanybojler helyett), Geberit falbaépített wc tartály, fali wc-vel, ajtó, mosdók, csapok (Grohe), radiátor, zuhanykabin öntöttmárvány zuhanytálcával, mert a sima akril tálcások 2 éven belül elrepedtek nálunk. Vízvezetékek, lefolyók egy része és a konnektorok egy része is át lett helyezve. Álmennyezet benne 2 elszívó (1 a wc, 1 a zuhanykabin felett), és 6 ledes spotlámpa. Spanyol jó minőségű csempék. Az álmennyezetet és a villanyszerelést, illetve a vízszigetelést én csináltam, itt csak az anyagár volt. Ez nekem kb. 750000 Ft-ban volt. Szerintem én is közepes árfekvésű dolgokat vettem, mert voltak ezeknél jóval olcsóbb dolgok is. Azért 1 milla alatt simán meg lehet csinálni még ma is.
2017. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!