Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kéményhez ért valaki, aki...

Kéményhez ért valaki, aki ellátna engem jó tanáccsal?

Figyelt kérdés

Vettünk egy házat, amiben fatüzeléses vaskandalló van.

Kihívtam a kéményseprőt, hogy véleményezze a kéményt, mielőtt befűtünk.

Kipucolta amennyire tudta, de azt mondta, hogy nagyon kátrányos, ami kéménytüzet okozhat.

Kérdeztem mi a teendő ilyenkor, a válasz, hogy az átmaratás és bélelés, de ő nem csinál ilyet.

Kerestem cégeket, látatlanban 3-500ezetFt-ra taksálták a munkát, de nekünk nincs ennyi és most év végén egyhamar nem is lesz.

A kérdésem az lenne, mert erre ellentmondó válaszokat kaptam eddig:

Lehetséges e, hogy most csak a maratást (kátránytalanítást) izzadnánk ki valahogy és a következő szezon előtt meg a bélelést? Mert együtt a kettő nem megy.

A lemaratással ugye megszűnik a kátrány, viszont nem tudom, hogy használható lesz e a kémény bélés nélkül, egy szezont.



2017. okt. 18. 13:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kedves Enigma!

Utóbbi gondolatod nekem is eszembe jutott, különösen, hogy ajánlott 2 céget is, de a lelkemre kötötte, hogy hivatkozzak rá, "mert akkor gyorsabban jönnek!" :)

Na mindegy, alkalmazni fogom amiket tanácsokat kaptam, tőled és másoktól, abból baj nem lehet!

Még egyszer köszönöm, minden jót kívánok!

2017. okt. 24. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!