Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hajópadló lerakásánál normális...

Hajópadló lerakásánál normális, hogy nem lehet hosszanti irányban végig szorosan egymáshoz ütni? Valahol egymáshoz feszülnek a lécek, máshol mm-es rés keletkezik?

Figyelt kérdés

Megfelelően volt tárolva lerakás előtt és 'A' minőségű. Félek, hogy ha már most rés van a lécek között, mi lesz később. A párnafát 30cm-re raktam.

Ja, és máris recseg...



#hajópadló #fapadló lerakás
2017. nov. 7. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez már vetemedés. Próbáld alaposan egymás mellé rögzíteni a léceket.

A recsegés a mozgás miatt van/lesz.

2017. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is számít, hogy valóban légszáraz-e, tehát mennyi ideig volt tárolva lerakás előtt száraz helyen ill. ott, ahová lerakásra kerül(t). Én egy kis nyaraló bódé belsejét "falaztam" fel fenyő hajópadlóval, a faanyag 1 évet volt tárolva ugyanabban a helyiségben. Mégis, az egyik 3 m magas oldalfalon 2 év után észrevehetően kinyíltak a nútféderes illesztések és újrarakás után kb. 3 cm széles pót-betoldást kellett alkalmaznom.
2017. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!