Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Még nincs egy éve se, hogy...

Még nincs egy éve se, hogy fel lett újítva a lakás, és nemrég észrevettük, hogy a fali wc kb.1 cm-rel lentebb van, mint volt. (A sziló nyomából látszik. ) Ez így normális? Mit kéne csinálni vele?

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem zavarja a működését, semmit.
2017. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

"(A sziló nyomából látszik. ) Ez így normális? Mit kéne csinálni vele?"


Fogyjál le!

2017. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megoldás: még több sziló :D
2017. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
Tudsz a szilós részről egy közelit mutatni? Amúgy én nem hagynám mert végül le is eshet és akkor törik.
2017. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jól csavarozták fel, kilazult. Hívjatok vízvezeték szerelőt és nézze meg.
2017. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől tartok. Hívni fogunk, jobb megnézetni, mielőtt egyszer csak leszakad.
2017. okt. 17. 00:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ez a fali wc egy agyrém, ilyent kitalálni...

Falon átmenő csavarral talán megoldható biztonságosan, de máshogy nem.

Elég magas szinten tanultam mechanikát, végzés után fél évet vízszerelőkkel dolgoztam, szóval mindkettőhöz értek valamelyest, úgyhogy engem nem lehetne rábeszélni, hogy ilyent rakassak a házamba.

2017. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!