Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerülhet egy 68...

Mennyibe kerülhet egy 68 nm-es lakás felújítása Budapesten?

Figyelt kérdés
Konyha, fürdő járólap, csempe, szanitterek cseréje, szobákban parketta csiszolás, festés? Csak nagyságrendileg meg tudná valaki tippelni, mire számthatunk? Munkadíjjal együtt.

2018. jan. 26. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megmondani, ha nincs gépészet (fűtés felújítás), villanyszerelés, új konyhabútor, akkor úgy nagyságrendileg 3-5 millió között meg lehet oldani. De számolj azzal, hogy menet közben adódhatnak meglepetések.
2018. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt kevesebből meg lehet oldani, a 3-5 millió akkor reális ha teljes körű felújításról van szó.

Én ezekre egy 2-2,5 milliót tippelnék.

2018. jan. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy 52 nm-est anno 2-2.5-re tippeltünk. Akkor ez legyen 3, de a keretet kicsit kalkuláljátok túl!
2018. jan. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Úgy gondoltuk mi is, hogy olyan 2-3-nak elég kellene lennie.
2018. jan. 27. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem kihozható kicsivel több mint 1 millióból is de persze a felső határ 3 millió is lehet. Erősen függ az anyagok minőségétől és a szakiktól is. Festeni talán te is tudsz vagy egy családtagod és ezzel már nem kevés idő takarítható meg. Néhány évente érdemes kifesteni úgyhogy nem árt belerázódni. Kis gyakorlás után normális eszközökkel (nem drágák) szépen megy. Nem azt mondom hogy vegyük el a szakemberek munkáját és ha nagyon sok pénz van felújításra akkor lehet mindent velük csináltatni bár a végeredmény is erősen szakember függő. Járólapozni és csempézni már jó ha fogadtok egy szakembert hogy ne legyen csámpás a padló és a fal. A parkettát érdemes meggondolni mert néha olcsóbb és gyorsabb a szokásos laminált padlót lehelyezni a régi parkettára tett kopogásgátló szivacsra. Ez aránylag egyszerű és be lehet segíteni a szakembernek amivel sokkal gyorsabban megy a munka. Ezeket csak saját tapasztalatok alapján írtam és lehet hogy másnak mások voltak a tapasztalatai vagy igényei.
2018. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!