Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kb. Mennyibe kerülne egy 48...

Kb. Mennyibe kerülne egy 48 nm-es 1szoba+hallos tégla lakás felújítása?

Figyelt kérdés
Beleértve a konyhabútort, ajtókat, ablakokat, járólap, tapéta, csempe meg minden ami kell. A fürdőszoba teljesen kész, de a többi helység lepusztult, egyedül a parkettát hagynám meg a szobában.
2017. aug. 27. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ: milyen minőségű anyagokat vesztek, mindenhez szakembert hívtok-e vagy van amit aját kezűleg is meg tudtok csinálni
2017. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
1 milliótól 10 millióig.
2017. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Inkább szakemberre bíznék mindent. Egy felújító brigádra gondoltam akik mindent megcsinálnak és olcsóbb alapanyagokra gondoltam, nincsenek nagy igényeim.
2017. aug. 27. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor olyan 1-1.5 millió között.
2017. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-4 millió legalább, de inkább több. Csak egy konyha felújítás 1 millió felett van bútorokkal, gépekkel, és akkor még nyílászárók, villanyszerelés, esetleg fűtés, festés, mázolás...

Az elmúlt néhány évben majdnem duplájára mentek az árak az építőiparban. Olcsó anyagot nem szabad venni, az élettartama max. 5 év.

2017. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ettől féltem. Köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 28. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!