Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hőcserélős szellőztetővel...

Hőcserélős szellőztetővel tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]


Adott ez a szellőztető cucc, ventilátorral meg némi programozható elektronikával.

Épített már valaki be ilyent?

Működik tényleg?

Nekem némi kétségem van, mert nem értem hogy működik pontosan.

Illetve az nem világos, hogy hogy jöhet ugyanazon a lyukon a levegő befelé, ahol kifelé is nyomom. (mert ugye a hőcserélésnek ez lenne a lényege, hogy bizonyos lamellákon kifelé megy, némelyiken befelé, és közben átadja a hőt annélkül hogy keveredne)


Vagy csak marketinges humbug az egész? Mert ebben az esetben nem kéne ennyi pénz kidobni rá.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. febr. 16. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél az irányváltós 70 másodpercenként cserél.Szobánként kettőt ajánl.Hát nem tudom ,amiket szerelünk azoknak külön kimenő és beömlő nyílása van és passzívházas bevizsgálása.
2018. febr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!