Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Melyik cégtől vegyek bejárati...

Melyik cégtől vegyek bejárati ajtót kb.150 ezer forintból?

Figyelt kérdés
Nyitott folyosós, pesti lakásról lenne szó, napfény és eső is éri az ajtót. A mostani ajtónk már több, mint 15 éves, fából készült, nem is szigetel rendesen, se a hőt, se a hangot. Betörés még szerencsére nem volt. Kerületi szórólapban láttam, hogy 85 ezerért beépítéssel együtt egész jó ajtót reklámoznak, 140 ezer forint helyett a hirdetésben, ami lehet csak kamu, nem tudom. Fórumokon utánaolvastam, hogy sokan írták, hogy olcsón ne vegyen az ember ajtót. Tegnap voltam egy pesti cég bemutatótermében, de ott egy ajtó 150 ezer forinttól kezdődik, amire jön még az 50 ezres beépítés és egyebek. Úgy gondolom, hogy 200 ezer forint és afölött már kicsit drága lenne. Milyen céget tudnátok ajánlani? Hol vegyek bejárati ajtót, ami jól szigetel, biztonságos, lehetőleg fém?

2018. ápr. 20. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nívó biztonsági ajtó, nálunk a házban sokan velük csináltattak fém bejárati ajtókat.
2018. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem őket :)
2018. ápr. 20. 15:37
 3/9 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy kültérre vedd. Azok a 85 ezresek nem jók, az csak lépcsőházba valók. Még a Nívó az olcsóbb a normálisak közül.
2018. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, a Nívó oldalán is az olcsóbb a zárt térbe való, kültérre sajnos sokkal drágább, de legalább nem kínai ajtók ezek
2018. ápr. 20. 22:27
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk amint látom, 200 alatt nem lehetne megúszni itt sem :/
2018. ápr. 21. 02:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajna a kínaiak meg nem kültérre valók.

Ha mégis találsz, akkor az üreges(hajlított lemez tok) fújd ki teljesen purhabbal, a zárbetétet pedig lecseréled egy normálisra (csak rendes zár boltba vidd, mert vacak mérete van)

2018. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha már 150 ezerből nem is, 200-ból nem tudna valaki valamilyen jó céget ajánlani? :'D A Nívónál a 250-ezres árat picit sokallom most így
2018. ápr. 24. 00:11
 8/9 A kérdező kommentje:
vagyis hát nem is 250, hanem még annál is több kicsit :/
2018. ápr. 24. 04:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Vatták ablakcentrum.én onnan vettem mindent és megvagyok elégedve.Beépítés pedig ne legyen már 50 ezer...30\ablak.max.
2018. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!