Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mi a teendő akkor, ha megmozdu...

Mi a teendő akkor, ha megmozdult a csempe a falon?

Figyelt kérdés
Panel lakásunk fürdőszobájában fel szerettem volna fúrni egy szappantartót a fürdőkádhoz. Jobb kezemmel nyomtam neki a fúrót, a ballal pedig nekitámaszkodtam a kád feletti falnak. Ekkor éreztem, hogy az egész csempe megmozdul rajta, “beljebb ment” a fal felé. Elengedtem, azt hittem le fog szakadni az egész de semmi nem történt. Ez normális dolog, vagy mit kell ilyenkor csinálni, menthető még a csempe? Már nem az eredeti fehér cucc, de kétségkívül még a nyolcvanas évekből való, plafonig, fuga nélkül rakott valami. A szóban forgó fal túloldalán van a konyhabútor, aminek cserélni fogjuk a pultját a nyáron, ami tuti egy kis mozgással fog járni, félek, hogy akkor leomlik az egész, mert nagyon vékony az a fal. Nagyon nem hiányzik most egy komplett fürdőszobaszétverés.

2018. máj. 11. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
6-os válaszfal, lehet hogy egy pár csempe leszédül. Készülhetsz egy fürdőcsempézésre.
2018. máj. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a pult lesz cserélve, az nem olyan veszélyes, nem olvastam el rendesen. Azt ami mozog, ki kéne szedni, lepucolni, kis csemperagasztóval visszarakni. Nem lesz szép, de ez van.
2018. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sedd ki ragazd vissza. Az se nehezebb mint kifúrni egy lyuat
2018. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha fúrsz, akkor ne ütvefúrva tedd!
2018. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!