Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ti hogyan engeditek be a...

Ti hogyan engeditek be a mestereket a lakásba?

Figyelt kérdés

Szerencsére a lakás tök üres, így per pillanat nem féltek semmit tőlük. Viszont a beépítendő anyagminőségből talán sejthetik, hogy később lehet itt 1-2 értékesebb dolog amiért vissza lehet jönni...

A gond az, hogy nem tudom minden nap ki-be engedni őket és kulcsot kéne adnom nekik lassan.

Talán ezt megoldja majd az, ha megérkezik a biztonsági ajtóm Mauer zárral aminek a kulcsát csak regisztrációs kártyával lehet másolni.

Ti hogy oldjátok/oldottátok meg ezeket a dolgokat? Vagy csak én aggódom túl?



2018. júl. 20. 04:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

9-es: oké, akkor még egy válasz...mint írtam, LEVELEZŐN csináltam az egyetemet, így nem volt gond a kevés alvás - 2 hetente 2 nap konzultáció. Illetve én kb. 10 éve 5-6 órákat alszom hétköznap és hétvégén is maximum 7-8-at. Az alvásigény eltérő mindenkinél, sose tudtam 10-12 órákat aludni, mint a legtöbb ismerősöm és nem vagyok rossz alvó, azonnal elalszom, csak felébredek, hogy kipihentem magam.


10-es: Nagyon köszi a korrekt választ!

2018. júl. 20. 16:02
 12/13 anonim ***** válasza:
12%

Hagyd már ezt a marhaságot, te magad se hiszed el amit be akarsz etetni az emberekkel.

Dolgozol elmondásod szerint 18 órát(aha...) mellette tanulnod is kell ami idő, hiába levelezős, és biztos, hogy egyéb dolgokat is csinálsz, mint bevásárlás, étkezés, tisztálkodás, szórakozás. Itt már meghaladjuk a napi 24 órát...

Ráadásnak ha ennyit melóznál, akkor az alvásigényed nem 4-5 óra lenne...

Szóval nem kell ez a "keményen egyedül megdolgoztam azért amim van, teljesen önerőből és becsülettel" duma mert aki valóban éli az életét az tudja, hogy ez kamu...

2018. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%

Ne vitatkozz velük. Légy büszke rá amit elértél, ők meg irigykedjenek. A régebbi generációk nehezen hiszik el, hogy az informatikával milyen tömegeket és pénzeket lehet elérni. Mindezt úgy, hogy ki sem mozdulsz a gép elől. A kortársak tömege meg csak bulizni akar, a munkát egy sem irigyli, csak a jutalmát.


A kérdéshez pedig: A biztonsági ajtó legyen az utolsó, amikor már egy mesternek sem kell kulcsot adnod (vagy utolsó előtti - a riasztó véglegesítése előtt). A mesterek az anyagok minőségét akkor is látják, ha végig állsz felettük, tehát a kulcsadással nem vesztesz semmit. Ha be akarnak törni, úgyis befognak. Legyen riasztód, kamerád és biztosításod...

2018. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!