Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tető felújítás számoltam, kb....

Tető felújítás számoltam, kb. ennyiből kijöhet?

Figyelt kérdés

Durva számítással (mivel házat még csak most vennénk, nem ismerem a méreteket pontosan) cserép anyagköltség olyan 700 ezer körül lehet (ezt mondjuk még sokallom is, 200 forint feletti cserép), léc anyagköltség olyan 100 ezerből ki kéne jöjjön, vagy 150 ezer (tüzépes árakak néztem).


Legyen 1-1.2 mFt az anyagköltség fóliástól, szegestől.


A másik egymillió a munkadíj illetve az előző, palatető elszállíttatása, nem hiszem hogy ilyen sok lenne a munkadíj, keleten, kisvárosban...


2018. szept. 20. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
3 és fél millióba biztos benne van
2018. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20 000 ft/m2, ha palatetős az még több, mert kész agybaj a pala hulladék kezelése.
2018. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ahogy olvastam, 3-500 ezer forintból kéne hogy fullra kijöjjön a pala szállítása, megsemmisítése...


Akkor 1.7 eddig, de nehogy már plusz 1.5 millió legyen a munkadíj... Azt nem veszem be. Ha három-négy nap alatt annyit keresne a brigád már rég tetőfedő lennék én is.

2018. szept. 20. 12:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Amivel nem számoltál:

- A szaruzat bírja-e a cseréptetőt? Palatetőhöz sokkal soványabb szokott lenni a szerkezet, mint cseréphez.

- Faanyagok rovar-és gomba elleni kezelése, ez sem olcsó.

- Ha már héjazatot cserélsz, akkor már általában az ereszcsatornát is érdemes megcsinálni.

- Hófogók

2018. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Azt nem veszem be. "


Akkor nem lesz új tetőd.


"már rég tetőfedő lennék én is."


Mi akadályoz meg benne hogy az légy? Egy rövid OKJ és már mehetsz is "milliókat keresni"

2018. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem, de kérlek akkor részletezd ki hogy miből áll össze a 1.5-2 millió pluszköltség, mert tényleg érdekel, mire kell figyelni, esetleg miből lehet faragni stb.
2018. szept. 20. 14:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz nagyon lefaragni, egy tető rendszer egyben egész. Vagy tehetsz fel kevesebb szellőző cserepet és ha szerencséd van akkor nem fog páralecsapódás történni. Gyűjts több helyről ajánlatot, alkudni is próbálhatsz, de a költségeket nem tudod megnyírbálni ahogy szeretnéd.
2018. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!