Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Beltéri (átmeneti) vakolás,...

Beltéri (átmeneti) vakolás, amit gyorsan és egyedül meg tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Először is, nincs szinte semmi tapasztalatom ebben. Arról lenne szó, hogy voltak problémák a nappalim régi vakolatával és 1-2 helyen lehullott. Ez még a tél vége felé/ kora tavasszal történt, de azóta nem folytatódott, szóval változatlan a helyzet, csak azon az 1-2 helyen hullott le, és semmi több, viszont én szerettem volna felújítani a teljes nappalit, ha már ez volt a helyzet, csak az a gond, hogy egy váratlan esemény miatt másra kellett költenem az erre szánt pénzem... szóval úgy gondoltam, jövő tavasszal vágnék bele a teljes felújításba, viszont hogy addig se álljon üresen a nappali, illetve ne rontsa a képet a falazóblokk, van valami átmeneti megoldás amit könnyen meg tudok oldani házilag? igazából egy fallal van probléma, ami előtt könyvespolc lesz, szóval takarásban lesz, de mégis, nézzen már ki valahogy... gondolkodtam olyasmin, hogy sztiropor lemezt vágok a hiányzó részekbe és aztán rákenek valami ragasztót, pl. csemperagasztót, működhet? kitartana tavaszig? vagy hagyjam a **csába és éljem túl a telet nappali nélkül? Köszi előre is a válaszokat.
2018. okt. 30. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél zsákos vakolatod, megkevered, felkened, és egy darab nikecellel elsimítod amikor kicsit meghúzott.

A youtubeon biztos vannak róla videók.

2018. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem olyan nehéz az, felkened és vékonyan elsimítod

ha belejössz az egészet is megtudod csinálni

2018. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, elfelejtettem reagálni, de már rég kész vagyok a munkával és sikerült megcsinálnom probléma nélkül. Már első nap után jobban belejöttem, mint gondoltam volna :)
2018. dec. 23. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!