Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szobafestők/burkolók! Van...

Szobafestők/burkolók! Van nálatok olyan, hogy túl sok előkészítéssel járó munkát nem vállaltok el?

Figyelt kérdés

Illetve ismertek olyan hidegburkolót, aki bizonyos helységeket (például fürdőszobákat) egyszerűen nem is vállal el, amivel (feltehetőleg) sok munkája lesz?


Csak olyat munkákat vállal el, melyekkel (előreláthatólag) kevés előkészítés kell a tényleges (viszonylag "rövid ideig" tartó) burkoláshoz?



2018. dec. 31. 11:35
 1/10 Gugu Gabor ***** válasza:
75%
Faterom régen burkoló volt, nem nagyon volt ilyen gond, kifizetette a kedves ügyféllel és ennyi
2018. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon rá vagy kattanva az előkészítésre!

Mestere válogatja, hogy mit vállal el, persze ez függvénye annak is, hogy mennyi munkája van.

2018. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De van ilyen, hogy megnézi, és azt mondja "köszönöm szépen, nem vállalom"? És MÉGIS marad megrendelése (ilyen feltételek mellett is) bőségesen?


Vagy tudom is én, azt mondja, hogy hívjanak kőművest, én pedig csupán a csempézést/fugázást (esetleg kisebb előkészítést) vállalom?

2018. dec. 31. 12:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettővel találkoztam már, de olyan burkolóval is, aki azt mondta, hogy a fürdőt inkább ő vakolja ne a kőműves.
2018. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Nem értem a problémádat, a burkoló nem rendőr katona stb. hogy kötelessége lenne mindent megcsinálni amit "parancsba" adnak neki.

Nyilván el tudja dönteni hogy meg tudja/akarja csinálni nem tudja stb stb. Néha van olyan hogy nem vállal be egy munkát nyilván ezt nem lehet sűrűn megcsinálni, de ettől miért ne lehetne?

2018. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kapásból mérlegeli a melót,hogy megéri e neki töketlenkedni

vele.Tehát inkább nem is mond összeget,mert lehet a megrendelő lehúzásnak venné.

Pl: Én is szivesen kicserélem a téli elzárót,ha a tulaj kiásatja a gödröt hozzá.

2018. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A mai szakemberhiány ezt(is) hozta magával, a szakik válogathatnak a munkák között,és válogatnak is, ami az ő szempontjukból teljes mértékben érthető.

Nyilván nem egy macerás, sok előkészítést igénylő fürdőszoba

felújítást fog elvállalni, amikor esetleg máshol sok száz m2

egyszerű munkát el tud vállalni.

2018. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm amit nem akart megcsinálni direkt irreálisan magas árat mondott. Nálunk dolgozott és a szomszédom átvhivta hogy mennyiért szigetelné le a lábazatot.
2019. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

En mindent elvallalok amit meg is tudok csinalni de pl ha egy szoba tele van repedesekel, lyukakkal akkor azert tobbet kerek mint azert a szobaert amit szinte csak festeni kell.


Szerintem olyan nem igazan van hogy valaki egy munkat azert nem vallal el mert sokaig tart az elokeszites.

Ha nem vallalja akkor azert mert nincs sok ideje.

Ha pedig nem nagyon tetszik neki az a fajta munka akkor magas arat ad hogy tuti megerje.

Voltak kollegaim akik maszekban glettelest csinaltak. A megrendelo nem akart festetni, gondolta azt majd o megcsinalja, de glettelni meg nem tudott. Olyan arat adtak neki amennyiert a festes is belefert volna de a gazda rabolintott.

2019. jan. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A nagyon xar munkát nem vállalom már én se, régen mindent bevállaltam de már nem szeretek copni. Mondjuk én épületgépész vagyok, van miből válogatni. Sőt, ha bunkó a tulaj akkor se vállalom el, vagy ha rézbőrű, régen volt rá példa hogy nem fizettek ki, azóta egyiknek se dolgozom, nincs is idegeskedés belőle
2021. júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!