Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Villanyszerelés tényleg ilyen...

Villanyszerelés tényleg ilyen drága lett?

Figyelt kérdés
50 éves házunkban cseréltettük le a szerelődobozokban a régi csatlakozásokat (csokikat) új WAGO gyorskapocsokra. A villanyszerelő 12eFt/doboz ajánlatot adott, amelyet a jó híre miatt (sok méltató komment a neten) elfogadtam, hogy tuti jóra megcsinálja, ellenőrizze a kötéseket. Akkor ért a meglepetés, amikor 2 óra után hívott, hogy végzett. Az anyagdíjat max 10eFt-ra becsülöm, csak a csatlakozók voltak, tehát két óra alatt 110eFt munkadíjat fizettem ki tegnap, az 55eFt óradíj. Elég baleknak érzem magam, mert azt hittem, hogy ez jóval hosszabb munka. Félreértés ne essék, nem sajnálom a jó szakembertől a 15Ft-os óradíjat sem, no de ennyit?

2019. máj. 23. 11:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De ez nem olyan meló volt, amiben ott volt a rizikófaktor, hogy egy doboz átkötegelése akár 1 órát is eltarthat...mert akkor megérteném, hogy előre DB-ra megállapodunk. Ez egy egyszerű rizikómentes munka volt, hozzáértőknek 4-5eFt/dobozért, balekoknak 12-ért.
2019. máj. 23. 16:48
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire tisztában vagy a rizikófaktorokkal, miért nem előtte számoltál? :)
2019. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 most sincs rugó a csokiban, az sima nyomólemez!
2019. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha alu a vezetèk akkor van rizikófaktor, mert törès esetèn cserèlheti a vezetèket is.
2019. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező! A "mester" egy tisztességtelen vállalkozó, akik ezt helyeslik azok szintén hasonszőrűek.

Sajnos ott követtél el hibát, hogy kifizetted az összeget, gondolom számla ellenében!

2019. máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!