Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen hálót tegyek a vakolat...

Milyen hálót tegyek a vakolat alá, hogy az egér ne tudjon rajta áthatolni?

Figyelt kérdés
Adott egy régi építésű vályogház, amit most vásároltunk és újítunk. Én magam is vályogházban nőttem fel, így tudom, hogy az egér rendszeres látogatója is lehet. Az lenne a kérdésem, hogy most bent levettem a vakolatot (amúgyis új vakolatot akartam) és milyen hálót tegyek az új vakolat alá, amin az egér nem jut át? A csibehálón túl nagyok a lyukak, hiába kicsi, az egér még átfér rajta. Hallottam olyanról, hogy szitaháló. Az jó lehet? A vakolatnak nem lesz baja? Más tanács esetleg?

2019. jún. 3. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
2019. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló által ajánlott 10x10 mm-es lyukon az egér vígan átfér, tehát nem ajánlom. Szúnyoghálót inkább, de a műanyagot átrágja az egér. Ezt a hálót pedig nem belülre, hanem kívülre tenném, mert ha kívülről berágja magát a falba az egér, akkor a falba vájt járataikban ralizni fognak minden éjszaka.
2019. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felénk üvegszilánkos mészhabarcs elég rá.
2019. jún. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt egy fémhálós élve befogó csapdánk, simán kirágta magát belőle az egér. Az üvegszilánkost amit előttem írt a válaszoló azt jobbnak találom.
2019. jún. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Előre láthatólag az üvegszilánkos habarcs lesz a nyerő
2019. jún. 6. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!