Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Üdv! Ismeri valaki a Biocomb...

Kibard777 kérdése:

Üdv! Ismeri valaki a Biocomb nevü tető tisztító anyagot? Vélemények, tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés

2019. jún. 7. 21:06
 1/1 anonim válasza:
Szia! Kicsit későn válaszolok de igen, nagyon jó.Tavaly vettem és a kőlépcsőnk csodaszép lett. Előtte lesikáltam mert már szinte fekete volt,maszkban,szemüvegben egy hétig tartott,majd ecsettel lekentem a hígított Biocombbal. Volt egy pár lépcsőfok,amit dirrekt kihagytam..és bizony az elkezdett feketedni,és algásodni ,azt is lekentem és azóta sép rózsaszín a betonlépcső.Én mondom ez a szer csodaszer.Ja és alatta drága növények voltak és tényleg azoknak kutya bajuk sem lett. Felújítottam a faházat és előtte lemostam Biocomb hígított oldattal majd azután festettem át,gyönyörű lett. Idén is kell még rendelnem belőle,kicsit drága de megéri az biztos. Jó munkát!
2020. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!