Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy kétszobás lakás ablakcseré...

Egy kétszobás lakás ablakcseréje nem túlzás majdnem 500ezerért?

Figyelt kérdés
Panel lakás, egy 3-as ablak, egy erkély ajtó+ablak kombó, és egy kisméretű konyhai ablak. Nézegettem árakat, 480tól indulnak.. És + redőny 100k :)

2019. jún. 25. 16:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem 2 átlag méretű ablak, és 1 pici, redőnyökkel, felhúzható szúnyoghálóval volt 250. Én örültem, hogy jee olcsó, aztán hívnom kellett egy másikat, mert ennek minden baja volt, szorult, nem működött jól, kiakadt a redőny egyfolytában, stb. Utólag azt mondom, ha azon múlik, inkább spórolj még rá pár hónapot, és vedd meg drágábban attól, akiről tudod, hogy jó. Ha vacak, akkor hiába olcsó, úgyis ráköltöd még egyszer az árát a javítással. Én így jártam. :(
2019. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia én most csereltettem ki, 2 szobas panel (konyhában nem kértem cserét), erkélyes szoba erkély ajtó + mellette két oldalt nagy pillangó ablak (ezek helyett kértem két ketszarnyu bukó nyíló ablakot) + az alatta lévő fa falak cseréje stadúr betétre, Erkély nélküli szobában egy nagyobb pillangó és egy kisebb ablak 2/3+1/3 elosztasban, helyette kértem 2 db egyforma méretű bukó nyíló ablakot köztük 15 cm eltolassal, mert el lesz felezve valószínűleg a későbbiekben a szoba 2 gyerek szobának, + redőnyök, szúnyog hálók mindenhova, így 650000 Ft lett. Budapesten, 13. Kerületi céggel.
2019. szept. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Rengeteg pénz. És miért cseréltetted ki, nehezen záródtak - nyitdótak már?


Én csak ez miatt szeretném, mert más szempontból semmi értelme nincs.

2019. szept. 19. 15:05
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia 12/13 vagyok.

A lakást 1 hónapja vettük, nagyon lepukkant állapotban, a régi ablakok között volt nyithatatlan, zárhatatlan, kinyitod és szét esik fajta, illetve repedt, az erkélyes ablakok alatti fal repedezett illetve egy 10*15 cm luk volt rajta, ronggyal be tömve. Ezért muszáj volt cserélni, ezzel számoltam is, illetve a lakás felújításának költségeivel is, mert a lakás többi része is hasonló allapotilag. Pl eredeti konyha bútor (már kész van az új, hétfő kedd burkolom előoszobat, konyhát, (előtte a bejárati ajtó és kamra ajtó ajlabol fel vágok 1,5 cm, még eredeti linóleum van), hétfőn hozom el az asztalostól az új konyha bútort, kedden rakom a helyére elvileg, törött volt a mosdó a fürdőszobában, cseréltem, a csapot is, lefolyót is, mosógép kiállást megcsináltam, még a konyha és előszoba után lesz egy kis gipszkartonozas, szoba ajtó csere, Erkély szepites stb de ezek rá érnek, most a következő lépés a konyha,mert az gáz. (mint a gáztűzhely, abból is kellett rögtön új)

2019. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!