Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van tényleges kereslet 30-35mi...

Van tényleges kereslet 30-35millióért hirdetett teljesen átlagos 55-60 nm-es kétszobás lakótelepi lakásokra?

Figyelt kérdés
Aki befektetésre akart venni, szerintem már vett,6%nál több hozamot hosszú távú kiadás nem hoz, átlagembernek lakhatásra kifizetni ennyit drága. Szakértők gazdasági lassulást várnak. 3 gyerekkel csok-ra kicsi. Jön 5%-os államkötvény, mi mozgatja még a piacot?
2019. ápr. 14. 11:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%

Külföldön dolgoznak emberek, és ők megtehetik, hogy bevásároljanak itthon lakásokból. Egyszer hazajönnek. Vagy saját használatra, vagy kiadásra.


Csak tippelem, nem tudom.

2019. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Budapesten 35 misiért 60 nm-es lakást már nem lehet kapni. Az minimium 10 misivel drágább. És ezek átlagos lakótelepi lakások. Ha 35 misiért 60 nm-es lakást kínálnak, az 24 órán belül elkel. Ezek szerint kereslet van rá.
2019. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért külsőbb kerületekben még lehet kapni 30 alatt bőven. Ezekre kereslet is van, mert mindenki bepörgött, akinek megvolt a minimális önereje, hogy vagy most vesz lakást, vagy soha...
2019. ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
azért még nincs 45millió egy 60nm-es panel......
2019. ápr. 14. 12:18
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező nem feltétlen Bp-re gondolt, vidéki megyeszékhelyen is ilyen árak vannak. Öszintén, én nem hiszem, h van rá kereslet.
2019. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Székesfehérvár palotaváros kelemen béla utca,

Szüleim szomszédai meghirdették a 65nm lakást 28millióért, 1 hét alatt elkelt, ezen felbuzdulva szüleim is meghírdették, régóta el akartak költözni a hétvégi házukba, ők meghirdették bátran 30millióért, nem kamuzok 13 órát nem voot kint a hirdetés... Szóval jó környékeken van rá kereslet.

2019. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy ezeket a lakásokat még ki képes megvenni. Ráadásul ezek a lakótelepi panellakások azért nem az örökkévalóságnak lettek tervezve...


Marha jól keresek, a nettóm szerintem a statisztikai átlag háromszorosát verdesi, de így is nagyon nehéz lesz ingatlanhoz jutnom, pláne hogy mellette albérletet kell fizetnem. El sem tudom képzelni, hogy milyen helyzetben lehet az, aki átlagos keresettel rendelkezik. Ők még csak azt sem mondogathatják maguknak, hogy szorgalmasan gyűjtögetve 15 év múlva vehetnek egy lyukat.

2019. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon fontos dolgot kifelejtesz a számításból: azokat, akik soha nem vennének államkötvényt, főleg nem magyart. Oka: nem bíznak a jelenlegi politikában, bármibe befektetnek, csak annak semmi köze ne legyen az "állam"-hoz. Másik ok: aki eddig is vett, nem számolgatta a hozamokat, legalábbis csak kis részük, sőt, van aki nem is akarja kiadni, egyszerűen csak parkoltatja benne a pénzét. És milyen jól tette! :-) Az általad említett éves 6% hozam hol van az utóbbi évekre jellemző 10-15% ingatlan áremelkedéshez képest. :-) Felejtsd el a tankönyvben leírtakat, mert azokat nem a magyar viszonyokra írták. Az alapgondolatok érvényesek, de a Pareto-hatékonyság szerintem baromság. Szerintem.
2019. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja még egy dolog, írod: "Szakértők gazdasági lassulást várnak."

Én azt olvasom, hogy a gazdaság növekedésének lassulását várják, ami nem ugyanaz, mert az attól még bizony növekedés.

2019. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%

Meg van ez a vicc?

- Láttalak a lakótelepen, ott laksz?

- Neeem, csak ott forgatunk egy homo erotikus vieót.

35milliából normális ember vesz egy premium luxus autót és mondjuk Jászfényszarun egy palotát.

2019. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!