Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Miért van az hogy mindenkinek...

Miért van az hogy mindenkinek azonnal és ingyen kell az árajánlat, de visszaszólni már nem szólnak vissza?

Figyelt kérdés

Sőt, megsértődnek ha érdeklődök hogy akkor megrendelik a munkát vagy nem. Van aki kijelenti hogy ő nem is akarta megcsináltatni csak kíváncsi volt most mennyibe kerülne, nekem meg elment egy fél napom a felméréssel és számításokkal.

Volt aki óránként felhívott egy héten keresztül hogy mikor lesz már meg az árajánlat, mikor elküldtem utána teljesen eltűnt, telefont sem veszi fel.


2019. jún. 27. 07:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
59%

Lehet itt beszélni, de ha nem hív vissza az azt jelenti hogy drágának találják.

Ha korrektnek találná az árajánlatot akkor rögtön hív.

2019. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
46%

Mindenttudó, annyira mégsem vagy mindenttudó, egy konyha esetében pl az anyagár folyamatosan változik, forgácslap minden egyes színben eltérő az ára, bocs, hogy nincs katalógus építve a fejembe pontos árakkal...

Bútorszerelvényekbőpbis mindenből millió féle, eltérő minöségben és árazásban... Nem lehet nagyjábó pl áratt mondani...

2019. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
mindentudó99 nem is vagy szakember, nem is tudod milyen szakmában dolgozok, csak okoskodsz itt, az ilyen megrendelőket kerülöm el messziről.
2019. jún. 28. 10:51
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a felháborodást. Ha valaki vásárolni akar akkor tudni szeretné az árat mielőtt dönt.

Sajnos van aki megteheti, hogy pénzért ad árajánlatot és igy is megél. De ez egy másik történet.

2019. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 mindentudó99 ***** válasza:
43%
#23 Engem nem kell kerülnöd. Mivel esély sincs rá hogy nálam dolgozz . Az a szakember aki nem tud egy 50-80 ezer plusz minuszos árajánlatod mondani egy átlagos kissebb munkára vagy akár egészen pontosat egy terepszemle után annak a szakértelmében úgyse bíznék. Itt nyilván nem olyanról van szó ha milió féle bútor anyagról beszélünk . Ott természetesen nem lehet pontos árat mondani. Nyilván nem tudom mi a szakmád ha nem írod.
2019. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 mindentudó99 ***** válasza:
43%

Nem is értem én se a felháborodást. Tegyük fel e laikus ember szeretne villanyhálózatot cseréltetni a házában

. Abszolút nem tudja az árakat nyilván szeretne két három embert is megkérdezni mennyiért vállalná hogy tudjon viszonyítani. Most akkor mindháromnak adjon 25-30 et egy árajánlatért?

2019. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
61%

A leírás alapján ez nem Budapesten történik. :D Én a legtöbb szakembertől ajánlatot se kaptam, mert mikor elmondtam, hogy fel akarom újítani a másfél szobás lakásomat, leráztak, hogy ilyen kis munkával nem foglalkoznak. 1 évig semmi mást nem csináltam, csak minden létező fórumról próbáltam olyan embereket találni, akik 2030 előtt még vállalnak munkát. Az ár már nem is érdekelt, csak vállalják el.


Próbálkozz Budapesten. Jónak se kell lenned, csak elérhetőnek. Komolyan...

2019. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
42%
A válaszok alapján én elgondolkoztam, hogy lehet, hogy érdemes lenne belevágni (most infós vállalkozó vagyok, mellette csinálnám, amikor épp nincs projekt). A festés, a járókövezés, csempézés, lambériázás, laminált padlózás, gipszkartonozás, stb. nem egy rakétatudomány és mivel maximalista vagyok, ezért igyekezném a legjobbat kihozni, később pedig úgyis belerázódnék és megtanulnám a leghatékonyabb technikákat. De csak elgondolkoztam, tudom, hogy nem olyan egyszerű, ahogy Móricka elképzeli. Saját lakást festettem már, nem ecsettel és nem hengerrel, hanem spéci eszközzel, az nagyon szép, egyenletes lett és gyors munka (majd' 70nm 2 nap alatt), járólapozásban, laminált padlózásban, gipszkartonozásban pedig már volt, hogy besegítettem más lakásfelújításánál. Szerintetek? Érdemes lenne?
2019. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
70 nm festés 2 nap alatt elég siralmas teljesítmény. Egy nap alatt illene 300 nm-et 2 rétegben.
2019. jún. 29. 18:05
 30/35 anonim ***** válasza:

Ha tenyleg nagyon sok ilyen van akkor uj ugyfelektol kerj penzd az arajanlatert amit levonsz az arbol ha veled csinaltatja a munkat.


Pl elmesz felmerni, kersz 10.000et es az arajanlatod 200.000 forint. Ha teged hiv akkor a 10est beszamitod es igy csak 190.000et kell kifizetnie miutan kesz a munka.


Itt kint az autoszerelok szoktak jobban csinalni, epitoiparosok nem mert nagy a konkurencia es a legtobb ingyen arajanlatot ad.

2019. júl. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!