Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Miért van az hogy mindenkinek...

Miért van az hogy mindenkinek azonnal és ingyen kell az árajánlat, de visszaszólni már nem szólnak vissza?

Figyelt kérdés

Sőt, megsértődnek ha érdeklődök hogy akkor megrendelik a munkát vagy nem. Van aki kijelenti hogy ő nem is akarta megcsináltatni csak kíváncsi volt most mennyibe kerülne, nekem meg elment egy fél napom a felméréssel és számításokkal.

Volt aki óránként felhívott egy héten keresztül hogy mikor lesz már meg az árajánlat, mikor elküldtem utána teljesen eltűnt, telefont sem veszi fel.


2019. jún. 27. 07:05
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


70 nm festés 2 nap alatt elég siralmas teljesítmény. Egy nap alatt illene 300 nm-et 2 rétegben.


Ha ez így van akkor téged tuti nem hívnálak.

Nekem most újítják fel az ingatlanomat. 5 szoba, hatalmas előszoba, egyéb helyiségek. Nincs 300 nm, de a szakember nem 1 nap alatt festette ki. Laikus vagyok, de azt még én is tudom, hogy nincs tökéletes fal. A falat javítani, glettelni kell, és legalább 2 rétegben festeni. A száradások miatt kell 1-2 nap. Ha te 1 nap alatt mindezt megcsináltad akkor pancser munkát végeztél.

2019. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
90%
Ha így lepancserozod a neked válaszolókat akkor nem csodálom hogy nem hívnak vissza....
2019. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

"Ha te 1 nap alatt mindezt megcsináltad akkor pancser munkát végeztél."


Nem vagyok festő, meg szó sem glettelésről.

2019. júl. 2. 12:01
 34/35 anonim ***** válasza:

A lepontozásokat megértem, mert a mestereknek nem tetszene, ha plusz konkurenciát kapnának. Ugye, hogy mivé lenne a világ, ha mindenki mindent magának csinálna, miből élnének meg akkor a szakmunkások? Nem is akarnám elvenni senkinek a munkáját. Az én ötletem csak arra irányult, hogy ha már hiány van és mindenki be van osztva minimum egy évre előre, akkor senkitől nem lopnék munkát. Tehát, csak ötlet volt.

Itt van egy érdekes bejegyzés a normaidőkről, itt a példában pont 70m2 van, ajánlom a kérdező figyelmébe

[link]

Ehhez képest az én teljesítményem nem is rossz, mert nekem a 2 napban benne volt minden, plafon festéssel, letakarással, fóliázással együtt és lévén saját lakás, a minőségre mentem rá, nem csak gyorsan lehengereztem a falakat.

2019. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 mindentudó99 ***** válasza:
60%
Az ilyenekkel nem kell foglalkozni aki még egy kb összeget se hajlandó vagy tud mondani.
2019. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!