Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Automata mosógépben lehet...

Automata mosógépben lehet kizárólag a centrifuga programot használni úgy hogy nincs rákötve vezetékes vízre?

Figyelt kérdés

#mosógép #automata #centrifugálni
2019. aug. 1. 03:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 10-es válaszolóval.

Nekünk Elektrolux felültöltős gépünk van, amelynek van cemtrifugálási programja. Ha ezt a műveletet adjuk meg, akkor először egy kevés vizet enged a program. Ebből következtetek, hogy vízre való rákötés nélkül nem indulna el a program. Eddig sosem próbáltuk ki rákötés nélkül.

2019. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szintén electrolux felültöltős, és simán működik rákötés nélkül. De ha mégsem, előtte zuttyints a dobba 1-2 liter vizet, hogy asziggye. Ekkor előbb kiköpi ami benne van, bármi mást is csinálna, aztán dolgozik.
2019. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nekem LG van, és sajnos csak öblítéssel együtt centrifugál. (Épp tegnap szenvedtem vele, mert csak centrifugálást akartam, de ilyen programja nincsen!)
2019. aug. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azóta kipróbáltam és sikerült, beállítottam a csak centri programra és működik, nekem AEG Electrolux mosógép van,
2019. szept. 13. 07:13
 15/15 anonim ***** válasza:

13


Nekem egy régi, 2005-ös LG-m volt és most az új egy 2017-es modell. Mindkettővel lehet(ett) csak centrifugálni, ráadásul ugyanúgy kell(ett) elindítani.

2021. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!