Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Másnak is gondot okoz, hogy...

Másnak is gondot okoz, hogy kevés vízzel mos a mosógép?

Figyelt kérdés
Januárban vettem egy elötöltős LG mosógépet. Sajnos bármilyen programra állítom, mindenhol olyan kevés vizet szív be, hogy szinte nem is lehet látni. A szerelő azt mondta, az új mosógépek már ennyire víztakarékosak. Ezzel nem is lenne gond, de olyat még sosem tapasztaltam, hogy egy üvegajtó belülről legyen poros... Másnak is van ilyen tapasztalata? Létezik még "normális" mosógép? (Ja, és borzasztó büdös a ruha, gondolom, víz hiányában nem tudja rendesen kimosni belőle a mosószert).

2019. aug. 27. 13:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egy 7 éves LG elöltöltös vsn, én se látom benne a vizet sokszor, a ruhák tiszták, úgyhogy nem is érdekel
2019. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Más lesz ott a büdösség oka, nem a kevés víz. Én is alig látom benne vizet, mégis kimos rendesen.
2019. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nekem is egy fél éves Lg gépem van. Nekem tökéletesen üzemel. Tiszta illatos ruháink vannak. Szerintem túl sok ruhát teszel a gépbe. Azt sokan elfelejtik (ne vedd magadra kérlek, csak általánosságban írom), hogy a maximális töltet kapacitás csak a pamut programokra vonatkozik. A kímélő, sport, gentle care programok már csak 1,5-2 kg ruhához lettek tervezve.
2019. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
66%
Ezek már sajnos ilyenek. Mindegyik programot kipróbáltad? Nekem a gyapjú program meglepően sok vizet enged. Egyébként ha kihúzod a mosószeres rekeszt, ott tudsz még vizet engedni bele. Vagy próbáld ki, hogy beáztatott ruhákat teszel eleve a gépbe. Jobb ötletem nincs.
2019. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Mindig ügyelek a mennyiségre, fél töltetnél több ruhát sosem teszek bele. Azonban már akkor érzem a fura szagot, amikor kiszedem őket a gépből, csak akkor még nem annyira intenzív. A folyékony mosószert lecseréltem porra, mert azt olvastam, attól is lehet. Kipróbáltam minden programot, az eredmény ugyanaz. Teljesen tanácstalan vagyok, mert rengeteget költök mosószerre, öblítőre, a ruháim mégis elviselhetetlen szagúak :(
2019. aug. 27. 21:36
 6/26 anonim ***** válasza:
Ha kevésnek tartod a vizet, akkor a ruha berakásakor tölts bele, és akkor kiderül hogy ez volt -e a baj.
2019. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Akkor ott valami más lehet a gond. A por tényleg jobb, én is nemrég cseréltem le a folyékony mosószert. Falba engedi a mosógép a vízet vagy a kádba/csapba? Lehet, hogy ott a bűzelzárónál van gond (ne kövezzetek meg, lehet hatalmas hülyeséget mondtam, de járt már úgy ismerősöm, hogy ott volt valami gond).
2019. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A falba engedi a vizet, lehet, hogy ez lenne a gond? Felmerült még bennünk a víz tisztaságának megkérdőjelezhetősége is, hiszen mindamellett, hogy felénk a legdrágább a víz, van egy nagyon fura szaga, amit pl. tusolásnál is érezni...
2019. aug. 27. 21:56
 9/26 anonim ***** válasza:
Írjátok már meg, hogy PONTOSAN milyen gépetek van! Ne csak a márkanevet, meg azt, hogy elöltöltős, hanem azt is, hogy azon belül mi a gép neve. Rá van írva a hátuljára, elejére, gépkönyvébe.
2019. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Az enyém LG F4J5QN7S.
2019. aug. 28. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!