Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosókapszula vagy mosópor?

Mosókapszula vagy mosópor?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 14:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is a kapszulára szavazok! Egyetlen egyszer sem fordult elő, hogy ne oldódott volna fel (Persil Duo Caps) még alacsonyabb hőfokon relatíve rövid programnál se! A Duo Caps nagyon jó, de tervezek még majd más márkákat is kipróbálni!

Valamint az sem igaz, hogy drága a mosókapszula! Maximum van olyan akinek a használati szokásai mellett nem éri meg és valóban drágább! Mert a kapszulát 4-5 kg alatt használni valóban pocsékolás! Én kb hetente-másfél hetente mosok egyszer (nagyon ritkán sűrűbben), de akkor majdnem tele van a mosógép és bőven elég hozzá egy kapszula és nagyon szép tiszták lesznek a ruhák és nincsen túladagolás veszély sem! Mikor akciós a kapszula akkor szoktam megvenni és egy 50 darabos doboz majdnem egész évben kitart! Mosógélt meg mosóport nem használtam, de nem is tervezek!

2020. szept. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!