Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem száradnak rendesen a...

Nem száradnak rendesen a ruhák. Gondolom, függ az időjárástól is. Ilyenkor poshadt szaguk lesz, megáll bennük a nedvesség. Praktikák?

Figyelt kérdés
Ez benti szárításkor van. De ilyen őszi-téli időben kint se nagyon szárad. Több idő kell a száradáshoz, van hogy két nap is ès állott lesz a ruha szaga. Csak radiátoron szárad, de minden nem fér rá. Hogy oldjátok meg?

2019. nov. 18. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szárítógép.
2019. nov. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs elég meleg nálatok. Ha van hely a szárítónak, akkor hagyd rajta napokig, szellőztess sokat mást nem tudsz tenni. Esetleg a radiátor elé állítod a szárítót, gyakran forgatod a ruhát és szellősen teregetsz. Ha ez sem jön be, marad a szárítógép.
2019. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a szárítógép oldotta meg.
2019. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Párátlanító szarító funkciós, emagon vettem valami sajátmárkás. Illetve szellősen kell teregetni. Valamint a túl sok mosószer, öblítő miatt is büdösödhet a ruha. Én eddig folyékony mosószert használtam, nemrég álltam vissza a mosóporra (ausztriában vett persil), valamit minimális öblítőt használok, nagyon puhák és illatosak a ruháink.
2019. nov. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meleg és párátlanítás, ennyi és megoldódik.
2019. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

indításként 1200-as centrifuga, vagy 2x centrizz 1000-el fele annyi ruhával mint amennyit kimostál a gépben. mosás után kiveszed a felét és rányomsz még egy centrit, majd megcseréled a ruhakupacot és a maradékra is rányomsz még 1x egy centrit. Vagy veszel egy kis hajdú centrit és abba szépen bepakolsz körbe-körbe.

Szárításhoz pedig egy páralecsapató masina is megteszi, nem kell feltétlenül egy szárítógép, csak azért mert mindenki azt mondja.

2020. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. ápr. 19. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!