Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kicsi a 6 terítékes mosogatógép?

Kicsi a 6 terítékes mosogatógép?

Figyelt kérdés
Sajnos csak az fér be, nagyon kicsi a konyhánk, a csap alá egy akkora fér be úgy néztem. De szeretnék mindenkepp. 3an vagyunk, kisfiunk 1 éves. Megéri az is? Vendegek kb sose jonnek.
2020. jan. 7. 15:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%

Ha befér, ha nem fér, 6 terítékest nem éri meg venni,nagyon kicsi.

Azt a 3 tányért pillanat alatt elmosod, edényeket, tepsiket mosni meg nem fogsz tudni vele és azok a macerásak.

Vegyél keskenyítettet (45 cm) normális 10-12 terítékest!

[link]

2020. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%

Nagyobb edények a szűk 9-12 sekbe sem férnek be,de sokkal jobb mintha 6 os lenne .Gagyi márkát ne vegyél,ne engedd rábeszélni magad .Nagyon fontos a rövid program !!!

Vannak 12 programosak is,neves márkásak ,és ez hiányzik .

A kicsivel is lehet 2 x egymás után mosogatni.

2020. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
Két személyre, plusz egy baba, nyilván nem kondérokban főz, csak hogy a 6 terítékesbe egy normál méretű (nem nagy!) lábos vagy fazék sem fér bele.
2020. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
31%

Milyen az a 6 terítékes? Pultra helyezhető? Mekkora a külső mérete?

Én csak a 45 cm-es (9) és 60 cm-es (12-13 terítékest) láttam eddig. Vagy esetleg azt a nagyon pici pultra helyezhetőt.

Semmiképpen nem tudsz feláldozni egy alsó szekrényt, hogy beférjen egy rendes 9 - terítékes?

2020. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ, mire használod.

Mi csak a tányért, poharat, evőeszközt mossuk át vele (előtte elöblítjük azokat is), 3-an vagyunk, még sok is - de azért kényelmes, hogy van.

2020. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
11%
Istenem... Nem fér neki sehová, így is kicsi a lakás, de mindenáron be akar erőszakolni egy használhatatlan méretű vackot, hogy még kevesebb legyen a hely is. Grat.
2020. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21%
Nem éri meg, a 9 terítékesem is kicsi néha, pedig egyedül vagyok
2020. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mindenképp a mosogató alá a konyhapultba kell beépítenünk, és oda max 75-80 cm fér be magasságba. Amerikai konyhánk van, iszonyat pici, a pult alá nemtudjuk, mert az különálló, nemtudjuk ott elvezetni a vizet...

Csak ilyen 80x50x50es férne be, lemértem mindenhogyan...

2020. jan. 7. 19:23
 9/25 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem okozott gondot a mosogatás, eleve főzés közben folyamatosan mosom el az edényeket, így nem gyűlik fel ebéd utánra. A nővérem utál mosogatni, beépített egy 9 terítésest (ketten vannak) aztán kellett még vennie edényeket, poharakat, mert hétközben nem telt meg a mosogatógép, napokig tárolták benne a koszos edényeket. Most már csak hétvégén használja, illetve ha vendégek jönnek.
2020. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

#7-es vagyok, most van teli a mosogatógépem

2 lábas

1 tálca

3 vágódeszka

1 sajtreszelő

Evőeszközös kosár

2 tányér

Kis tésztaszűrő

3 pohár

1 műzlistál


Tegnap ment utoljára a gép

2020. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!