Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kicsi a 6 terítékes mosogatógép?

Kicsi a 6 terítékes mosogatógép?

Figyelt kérdés
Sajnos csak az fér be, nagyon kicsi a konyhánk, a csap alá egy akkora fér be úgy néztem. De szeretnék mindenkepp. 3an vagyunk, kisfiunk 1 éves. Megéri az is? Vendegek kb sose jonnek.
2020. jan. 7. 15:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
35%

"Amerikai konyhánk van, iszonyat pici"


Mid van??? A kettő üti egymást. Most van helyed, vagy nincs helyed?? Vagy csak egy balfék férjed van aki nem tudja megoldani-megoldatni a konyha-étkező (ámérikái) kombó átépítését úgy, hogy egy doboz be legyen kötve a vízvezetékbe, lefolyóba, konnektorba?

2020. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%

#11

Ha a férj nem egy ezermester, vannak erre megfelelő szakemberek, bárhova, bármit el lehet vezetni.

Változatlanul az a véleményem (1-es vagyok) hogy egy 6 terítékes egy vicc. Mire valaki bepakolja azt a 3 tányért, 3 poharat, 3 kanalat, addig simán el is elmoshatja és még azon sem kell bosszankodnia, hogy az üvegcuccok (poharak) megmaródnak, a műanyagokat nem szárítja, tehát azokat törölgetni kell...stb.

2020. jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

#10 ennyi edényért vizpocséklás.

Kimeld a Földet!

(másik 75%-os vagyok)

2020. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
37%
#13, igazad van... már neki is álltam folyóvízben mosogatni 20 percig ( az kb 20*7 liter víz), hogy megspóroljam azt a 14 liter vizet, amit az A++ mosogatógépem használ 🤦‍♀️
2020. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
33%
Előzőke, ekkora szerencsétlen nem lehetsz.
2020. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
27%

"7-es vagyok, most van teli a mosogatógépem


2 lábas


1 tálca


3 vágódeszka


1 sajtreszelő


Evőeszközös kosár


2 tányér


Kis tésztaszűrő


3 pohár


1 műzlistál"


Ha te ezt 20 percig mosogatod 20 liter vízben,nagyon fiatal lehetsz.

2020. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
33%
Javitva 20*7 liter vízben
2020. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
50%

Köszi, tényleg fiatal vagyok, csak 42 éves és 2 évig a munkakörömbe tartozott a mosogatás is, a normális mosogatás ennyi idő (mosás, fertőtlenítés, öblítés)... a mosogatógép megcsinálja helyettem mindezt... úgyhogy vidd àlszent, szuperháziasdzony, lesajnáló, humbug környezetvédő dumádat valahová máshová!

(Und btw: mielőtt jössz azzal, hogy neked van igazad, mérnök MSc-t végeztem környezetvédelem minorral)


Mindenesetre nem szeretnék nálad enni semmilyen általad mosogatott edényből, ha ennyi edényt 20 percnél rövidebb idő alatt el tudsz mosogatni, úgy, hogy tényleg tiszták legyenek.


Nem mellesleg kezd elegem lenni a technikai analfabéta, álkörnyezetvédőkből, akiknek bacca a csőrét, hogy más időt és energiát spórol, mert megengedhet magának mosogatógépet.


Ja, hogy tudjál még puffogni, szárítógépem is van.

2020. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy, ha 3 percig mosogatnám, akkor is több víz menne el rá, mint a mosogatógépben, áram is, mert azzal megy a bojler is...
2020. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

Azt végzel, amit akarsz, ott meg azt tanítják, ami éppen divat és érdekük. Annak a marketingjébe, hogy egy A++-os gép mennyire engergiatakarékos, mennyire környezetkímélő belemehetünk, de talán ez most nem létkérdés. Nem nevezném magam műszakilag analfabétának, köszönöm.

Annyira talán nem kunszt megvásárolni manapság egy átlag 100 ezres mosogatógépet. 20 percig mosogatni ezt a 7-8 darabot már inkább. Persze ha saját magad után le is fertőtleníted, akkor kijön az az idő.

2020. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!