Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tisztítható a penész a...

Mivel tisztítható a penész a függönyből? Kimostam wanishel, és csak halványodott, nem tünt el. Sajnálnám kidobni, mert nagyon szeretem.

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha színes, akkor fújd be ismét vanishel ott ahol penészes, s hagyd egy egész este állni, majd másnap mosd ki 40 fokon jó hosszú programon.

Ha fehér, akkor fülpucolóra tegyél hipót, s ott ahol penészes kenegesd be,hagydd álni egy estére, s másnap mosógépben 40 fokon valami hosszú programra tedd be.

2008. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fehér akkor befújhatod " Penészölő" spray-vel, utána szépen mosd ki ahogyan szoktad.
2008. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 yuda ***** válasza:
..és ha egyik sem jön be,akkor sajnos kidobhatod-volt már ilyen! be kell látni,hogy nem tudsz mindent megoldani...
2008. nov. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Anyósom a trisóra esküszik.

Üdv.

2008. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat.Még mindig küzdök vele, mindent kipróbálok, amit javasoltatok.Egyébként fehér a függöny.

2008. nov. 25. 10:19
 6/7 anonim válasza:

Nekem is penészedett már be függönyöm, és a mosógép adagolójának az elkülönített fehérítős tartályát (elméletileg egy háromszög amiben Cl felirat van - így jelölik) telenyomtam domestos-sal + a szokásos mosópor-öblítő adag, és a gépet elindítottam 90 fokos fehérítős programmal, és teljesen kihozott mindent, és még friss, "tisztaság" illata is lett a függönynek.

Ha nem tudod melyik a gépeden a fehérítős program, akkor nézd át a kézikönyvét abba benne van, de ha nincs meg a kézikönyv akkor meg rákeresel a modellszámra neten, és onnan is letudod szedni.

Remélem segíthettem.

2009. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom, már régi a kérdés, de másnak lehet, hogy még segít: az ecet is kiszedi - főleg, ha műszálas, és az még a színeket is védi. Igaz, fehér esetében mindegy.
2010. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!