Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Rossz illat van a lakásba....

Rossz illat van a lakásba. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon tisztaságmániás vagyok, napi 2x porszívózók, felmosok, mindent áttörölgetek stb., de mégis úgy érzem, hogy koszosak vagyunk. Hiába szellőztetek, nagyon rossz illat van a lakásban, már mindent megpróbáltam. Az összes légfrissítőt kiprobáltam a Brise-től az Airwick-en keresztül mindet, egy kis ideig érezni és annyi. Vettem illatgyertyákat, nem használt. A porszívóba citromos tablettát használok, a felmosóvíz szintén finom citrom meg alma illatú szert használok, de nem érezni, bármit teszek visszajön a rossz illat. Mióta ide költöztünk fenn áll ez a probléma és már tényleg nem tudom mit tegyek. 1 szobakonyha, a barátommal lakunk ketten, nem zsufólt a lakás csak pár bútor van. A falak nem vízesek, a lakás szép állapotban van, dohányfüstmentes, de elég forgalmas út mellett lakunk, sok az autó. Most már tényleg kétségbe vagyok esve, nem tudom mit tegyek. Tudnátok segíteni?
2010. júl. 22. 20:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
Költözzetek el...mást nem tudok mondani.Lehet,hogy eleve a falaknak,vagy a padlónak...vagy a kőnek van ilyen szaga..lehet,hogy a padló alatt dohos valami!De én túlzásnak tartom a napi kétszeri porszívózást..mit csináltok,hogy ennyiszer kell porszívózni?
2010. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
lehet sokat fingnak én nem tudom, ne egyetek ennyi babot!!!
2010. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nálunk azt hiszem a kutya okozza de nálunk is rossz szag van és olyan tisztaság mániás vagyok mint te.én is sok mindent ki próbáltam de semmi.a sok szellőztetés nekem be vált de télen mi lesz nem tudom.
2010. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Füstölő
2010. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Festesd ki a házat.
2010. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Olvastam itt már olyan tanácsot is,hogy éjszakára öntsél ecetet egy pohárba,tedd be a szobába,majd reggel öntsd ki.

Ezt még nem próbáltam,mert a férjem fél hogy minden ecetszagú lesz,de tervezem.A füstölő viszont nekem bejött.Volt hogy olyat fogtam ki,nem tudom már milyen illatú,hogy másnap,talán még harmadnap is érződött.És csak az,a rossz szag nem.Szellőztetés mellett.

2010. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1 szobakonyha, ha jól értelmezem egy garzonban laktok? Már bocs de nem értem pontosan. Ha igen a szellőzőn is lehet, valamelyik szomszédtól. Ha panelban laktok, kérdezz rá a közös képviselőtől hogy mitől lehet ez a probléma, illik tudnia a választ.
2010. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vegyél citrom illatosítót, gyógyszertárban. És párologtasd el! Mivel igazi citromból van, biztos, hogy megmarad az aroma illata és nem lesz szaga semminek.


A másik, ami elveszi a szagot, az a kávé.

2010. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
fujj ilyent már én is éreztem sajnos másnál
2010. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
szellőztess
2010. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!