Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől lesz jó illat a wc-ben?

Mitől lesz jó illat a wc-ben?

Figyelt kérdés
Van benne többféle illatosító (autós, zselés) meg benne a pöttyözős Duck, de sajna nem elég. Panel, szóval a szellőzőn át is jönnek olyan szagok. Tegyek be még több illatosítót?
2011. febr. 9. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A wc tartályba is tehetsz, amikor lehúzzátok, illatos víz jön ki belőle.Figyelj oda, hogy a lefolyó részén ne legyen vastag, úgynevezett húgykő, mert az is tud bűzt csinálni.
2011. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én takarításkor a wc csempét mindig áttörlöm valami jó illatú tisztító szerrel, sokáig lehet érezni az illatot + szoktam tenni ebből a wc kefe tartóba is. Vannak amúgy jóféle felakasztható illatosítók is, azok folyamatosan ontják az illatot.
2011. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam sehonnan sem jön bűz,de az illatositó mellékleteként,úgy két-három naponta leöntöm egy vödör domesztoszos forró vizzel.Lehet hallani,ahogy zubog le a lefolyóban az alsóbb emeletre
2011. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap kipucolom a wc-t erős fertőtlenítővel (Domestos, vagy hozzá hasonló saját márkás tescos, corás, metros termékek), ilyenkor a perem alá is teszek és körbe az egész csészét, az ülőkét és a csempét is lemosom, utána felmosok. Soknak tűnik, de az egész nem több 10 percnél, hiszen a mindennapos takarítás része, tehát nem többhetes retket, húgykövet kell "lerobbantani" a felületekről, hanem csak higiénikusan lemosni mindent. Ezek után nálunk bőven elég egy elemes időzítős illatosító, ami fél óránként nyom egy adagot a levegőbe. Mindig tiszta, jó illat van.
2011. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan elekrtomos illatosítónk van (citrusos) + zselés wc duck a wckagylóra nyomható (lime).
2011. febr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tudom mire gondolsz!! Borzasztó szag van nálunk is a wc-ben... Már nagyon sok mindennel próbálkoztam... Mikor wc csészét cseréltünk, akkor a szerelő azt mondta, hogy olyan szag jön a szellőzőből, mintha valaki nem húzná le napokig a wc-t. Sajna hiába takarítom a wc-t naponta, ha a szellőzőből jön a szag. Illatosítóból felakasztok 3-at 4-et... Így tűrhető.. :) Sajna ez a panel átka. (Hála az égnek hamarosan költözünk)

üdv.

2011. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sajnos ezek szerint csak az utolsó válaszoló tudja miről beszélek. Nem arról van szó,hogy koszos lenne a wc, hanem arról, hogy nincs az a jó illat bent. A legrosszabb, ha cigifüst jön valahonnan, mert az is megreked, de más szagok is terjednek ám. Úgy látszik tényleg az lesz csak a megoldás,hogy még több illatosítót teszek ki.
2011. febr. 11. 14:04
 8/11 anonim ***** válasza:
T. Első! Hol veszed a tartályba önthető illatositót? Szines? köszi.
2011. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11:15-ös vagyok. Mi is panelban élünk és a létező összes rést, a szellőzőt is megszüntettem. Így nem szagoljuk a többi szomszédot. Szerintem az illatosító nem segít. A szag forrását kell megszüntetni. Mi gipszkartonra cseréltük a hátfalat, így jobban zár az is.
2011. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia 21.15-ös!Megírnád légyszi,hogy a panelban mivel,hogy lehet beszigetelni a szellőzőt?(Tudod,ahonnan jön a másik lakás bűze)
2011. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!