Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aki mosószódával mos, mivel...

Aki mosószódával mos, mivel öblít? Az ecetnek büdi szaga van, vmi más?

Figyelt kérdés
Környezetbarát és bőrbarát öblítőt keresek, mivel az utolsó vízben megmarad így a bőrünkön is.
2020. febr. 3. 09:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mehet az 20%-ossal is. Semennyire nem lehet érezni.
2020. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Bárhogy használod, ha évekig, évtizedekig öblítőt használt valaki érezni fogja az ecet szagát.
2020. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"ha évekig, évtizedekig öblítőt használt valaki érezni fogja az ecet szagát"

Nem fogja érezni, ha kipróbálja. Csak az a baj, hogy ki se próbálja, mert köti az ebet a karóhoz, hogy de ő érezni fogja...

2020. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Én kipróbáltam és érzem. Annyit tettem bele mintha öblítőt tennék bele, majd a szomszéd a lépcsőházban megkérdezte honnét jön ez az ordenáré ecetszag.
2020. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na látod ott a baj. "Annyit mintha öblítőt tennék"
2020. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem legjobb nem használni öblítőt. A ruháknak mindenképpen jobb, de ha mégis, ott a Souldrops. Kőolajszármazékmentes, növényi alapanyagokból és 100%-osan lebomló járulékos anyagokból készül. Már 3 féle is van azt hiszem. Illatra fura a többi öblítőhöz képest, de lehet, hogy csak nekem, mert én nem szeretem annyira, ha "szagos a ruha.

Amúgy állásában kiválik belőle a szárazanyag és leül az aéjára. Használat előtt jól fel kell rázni.

2020. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Valóban nem kell öblítő, ha megfelelő mennyiségű a mosószer, és sokkal olcsóbbm, ha a plusz öblítés van benyomva az öblítő beleöntése helyett.
2020. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!