Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nő létemre milyen kisebb...

Nő létemre milyen kisebb fűrésszel tudnék ilyen nagy fát vágni?

Figyelt kérdés

[link]


Kézi fűrész az van, valamilyen motorosra gondoltam, mert ezt kézivel vagy baltával nem tudom akkorára vágni, hogy öntvény kandallóba beférjen.


Valamilyen mini gép lenne jó, amit nem életveszély kezelni, és gyorsan tudnék vele haladni.


Köszi

22l


2020. febr. 9. 09:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
30%

#10

Én a nők nevében kikérem magunknak, hogy a nőket ilyen bénának állítsd be! Egy tanyasi parasztasszony ki tud cserélni egy gázpalackot, be tud rántani egy benzines motort és egy 22 éves nő is rá tud csapni a fejszével egy rönkre! Láthatóan életedben nem jártál konditeremben, hogy a "gyenge nők" milyen erőkifejtésre képesek.

Persze, igazad van, ha te mindenre igénybe tudsz venni férfisegítséget, akkor hülye lennél, ha te fáradnál vele!

De akkor ezt a megkülönböztetést akkor is alkalmazd, amikor férjedet állítod oda mosogatni, vagy takarítani, mert azok viszont "női munkák"!

2020. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Jaaa, igen, azt elfelejtettem, hogy megbízható is legyen, meg okostelefonról működtethető 😁😁😁...


Nem vagyok olyan stramm csaj, fizetnék is, ha lenne kinek, a "bikának" meg nincs kedvem állandóan könyörögni, miközben én nem életképtelenségre születtem. 🙂

2020. febr. 9. 14:21
 13/19 anonim ***** válasza:
15%
11.! Én magamról írtam, nem állítottam be senkit semminek. Ha te ezen besértődtél, akkor sajnálom. A kérdezőnek írtam saját véleményt, nem általánosítottam.
2020. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%

#13

De bizony, hogy általánosítottál!

"Nem nőnek való egész rönköket hasogatni."

Már miért ne hasogathatna egy egészséges, fiatal nő fát?

Bár kétségtelen, hogy ezt általában a férfiak nem szokták a nőkre lőcsölni, hanem ők megcsinálják. Ám ha nincs a közelben férfi, akkor egy életképes nő is megteheti.

De ezen ne veszekedjünk, ma már pont a nők kezdeményezésére nincsenek női és férfi munkák, csak elvégzendő feladat van.

2020. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy, hagyjuk. Én legalább vagyok olyan gerinces, hogy leoltottál, de nem nullázlak le, ellentétben veled. Ezúton is köszönöm! A konditermeddel,a férjem mosogatáshoz,takarításhoz állítás "feltevéseddel" szerinted te nem sértettél meg úgy, hogy fogalmad sincs a körülményekről. Téma részemről lezárva.
2020. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 mindentudó99 ***** válasza:
92%
Nem kell ezen megsertődni. A fűrészelés nehéz munka . Láncot kell élezni stb. Nem nőnek való. A hasogatás mehet. A fűrészelés veszélyes tartani kell a gépet.
2020. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
56%

Mi hasonló okokból (tüzifa hasogatás, tárolás problémája) átálltunk pellet kandallóra.

Ugyan azt tudja rezsiben is mint a hagyományos kandalló, de tized annyi munkával.

Nézzél szét a környéken hol lehet kapni pelletet, valószínűleg meg is tudják mutatni hogyan működik a cucc.

Mi imádjuk.

2020. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
32%
Motoros rönkhasító kell neked. Beleteszed a fát, és egy penge szépen lassan átmegy rajta. Nem balesetveszélyes.
2020. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ilyesmi

[link]

2020. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!