Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér cipőből hogy lehet...

Fehér cipőből hogy lehet kiszedni a vért? Kimostam mosógépben, de nem jött ki

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 06:18
 1/6 anonim válasza:
100%
A hullát hová ástad?😓
2020. febr. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2020. febr. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Ha sima babaszappannal nem jön ki(nagyon jo foltokra), akkor en egyszer pl vörösbor doltos feher nadragom beàztattam neten javasolt valamibe, elzöldültek töle a foltok azt hittem kidobhatom de utana a mosogep hofeherre mosta.


Ha jol remlik vizbe kell tenni mosogatoszer+ecetet es szodabikarbonat vagy sot a foltra. Valami ilyen egyszerü tanàcs volt.

2020. febr. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Es szoval olyan vörös bor foltot szedett ki ami beleszàradt màr nem tudtam azonnal kimosni
2020. febr. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
91%
Hideg vizzel
2020. febr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Vért csak hideg vízzel lehet kimosni, de ha már meleg vízben mostad utána nem. Esetleg próbáld meg nedves vattára hypót önteni és azzal megdörzsölni. De az is hagyhat foltot. Másik tippem vanish szappan.
2020. febr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!