Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen brutálisan erős tisztít...

Milyen brutálisan erős tisztítószert tudtok ajánlani a WC-ben nagyon mostohán lerakódott vízkő és egyéb szennyeződések ellen?

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 06:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Sósav, régi fajta piros kupakos, vagy vízkőoldó, régi fajta kék kupakos, DE! a kettő együtt véletlenül se!!!

Hatásosak és olcsók!

2008. nov. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
11%
Nem csak egyedül neked kellene sikálnod, hanem a többieknek is!!:-)
2008. nov. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jaj de vicces tetszik lenni kedves N.K. :D
2008. nov. 22. 07:56
 4/12 anonim válasza:
8%
hepp......
2008. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
A régi, hagyományos és olcsó kék kupakos vízkőoldó valóban a legjobb, én is azt használom. Reklámoznak sokfélét, de az mind csak pénzkidobás. Én vettem már méregdrága agyonreklámozott tisztítószert (nem írom ki a nevét, nem tudom, reklámnak minősül-e, C-vel kezdődik), súroltam vele mint egy házimanó, semmi. Vettem a hagyományosat és pár perc alatt tiszta lett minden.
2008. nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
77%
ÜDV!Nagyon jó a domestos,és a cilit bang vízkő elleni szere,kevésbé büdi mint a régi hagyományos vízkő oldő,de az is jó,de a technikán is sok múlik!Ki kell merni a wc-ből a vizet egy felmoső fej/mop/segítségével,úgy,hogy belenyomod a vízbe az valamennyit felszív majd kicsavarod,ezt addig csináld,míg majdnem száraz lesz,és utána jöhet a szer,akármelyik,azt hagyd állni,időnként segíts rá wc kefével,majd húzd le awct.ezt addig ismételd míg el nem éred a kellő hatást,mert ha nagyon vastagon van a vízkő nem biztos,hogy elsőre le tudod"robbantani".Azon se csodálkozz,ha elkezd"füstölni,vagy pezsegni a wc ez azt jelenti dolgozik a szer.Takarító cégem van ez tapasztalat,jó módszer,mert ha kimerés nélkül löttyinted be valamelyik szert nem elég hatásos,és ezzel a módszerrel nem kell benyúlnod a wc-be se!
2008. nov. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megfogadom.
2008. nov. 23. 22:31
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

én nem brutálisan erős tisztítószert ajánlanék, mert azért belegondolok, ha lehúzom a WC-t, mi kerül bele a környezetembe ezzel, mennyi méreg, amelyet a vízművek nem tud kitisztítani 100%-ban

ezért ajánlom a Pursue-t, környezetkímélő és mégis tökéletesen leoldja a mocskot a WC-ról, én ezt használom, nincs szaga mert elkapja a szagmolekulákat, tehát nem kell megfulladnom a különféle domesztosz és társai mérgektől :)

- Szerves savakat tartalmaz.

- Biológiailag lebomló alapanyagokból készül.

- Kézre álló, energonómiailag megtervezett flakon. (egyedülálló szabadalom)

- A kiömlő folyadék mennyisége és iránya szabályozható, ezért gazdaságos.

- Neutradolor-t is tartalmaz, amely szagtalanító és friss illatot áraszt.

- Kloridokat és foszfátokat nem tartalmaz, ezért környezetbarát.

2008. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kösz, a reklám helye máshol van.
2008. dec. 9. 10:30
 10/12 anonim válasza:
te kérdezted :P tényleg hatásos ;)
2009. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!