Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran cseréltek...

Milyen gyakran cseréltek agyneműt/törölközőt/pizsamát, mi szerintetek az ideális?

Figyelt kérdés
Törölközőt 2-3 naponta, ágyneműt télen 2 hetente, nyáron hetente, pizsamát pedig 2 naponta cserélek. Ez megfelelő szerintetek?

2020. máj. 10. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Én törölközőt, pizsamát hetente, ágyneműt hónaponta húzok.

Törölközőböl a konyhai rongyot gyakrabban, nyáron meg a pizsit gyakrabban cserélem.

2020. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy csinálom ahogy leírtad. Szerintem ez a higiénikus, számunkra legalábbis :)
2020. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aki annyira izzados, annak muszáj igy, minden tiszta budos lenni. Vagy akár labgombatol is.

Nekem is kibir tobb hetet szerencsere a huzat , mint elsonek.

2020. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb úgy mint te. De nem notóriusan, nem baj, ha az egy hétből 10 nap lesz, ahogy kedvem tartja.
2020. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen megfelelő. Nekem van egy kis beütésem, gyűjtöm a pizsamákat, így elég sok is van ,és van hogy naponta cserélem, mindig másikban alszom, persze ez nem mindig, csak ahogy kedvem tartja:)

Viszont van hogy reggel lehúzom az ágyneműt kimosom, és este már vissza is húzom.

2020. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ó, ez még teljesen normális ahogy csinálod. A durva amit múltkor olvastam fb-n, hogy van aki naponta szennyesbe dobja a törülközőt és 3 naponta ágyneműt cserél.
2021. febr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!