Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért büdi a mosógépem?

Miért büdi a mosógépem?

Figyelt kérdés
Ecettel átmostam magas hőfokon a gépet, hallottam hogy az jót tesz, de nem igazán vált be. Felültöltős a gép, ha ez számít és mindig nyitva van mégis olyan hülye állott szaga van a ruháknak mosás után. Nagyon minimális az öblítő illat. Egyszerűen nem értem miért, pedig nagyon sok öblítőt használok. Valami tuti tipp? :(
2020. máj. 12. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Pont ezért nincs illata. Mert öntöd az öblítőt ész nélkül, az meg szépen lerakódott a gépedbe.

De ezt nem lehet soha megértetni a nőkkel!

2020. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
28%
Próbáld meg ecet +szódabikarbónával. Az szagtalanít. Vagy vegyél mosógéptisztítót. Vedd ki egyből mosás után a ruhákat és ne hagyd bent. Amiatt is lehet állott szaga. Illetve próbálj meg mosókapszulával mosni. Úgy nem tudsz mit túlönteni. Lehet vízkő miatt is ilyen szaga.
2020. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
A gummitömítéseket megnézted? Sokszor ott áll meg a kosz, penész. Ki lehet őket hajtani és tisztítható!
2020. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Mosd át trisóval 60-95fokon, utána egy hyposmosás 30-40fokon.
2020. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha már berohadt moshatod akármivel, soha nem lesz a régi. Javasom, hogy tanulj meg mosni!
2020. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Mindent ki lehet tisztítani, mégha te #5 nem is tudod.
2020. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Minek tisztítja ki ha után ugyanúgy használja? Én nem értem ebben vajon csak magyarok lehetnek ilyén értetlenek? Vagy ez globális probléma, hogy az emberek nem tudnak mosni?
2020. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
58%
LIDL mosógéptisztító nagyon jó rá! Tapasztalat!
2020. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!