Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha fehérítős domestossal...

Ha fehérítős domestossal mosom ki a kockás konyharuhákat akkor a színes része megfogja majd a fehéret is?

Figyelt kérdés
Azt szeretném,hogy a fehér alapon színes kockás konyharuháim ujra ragyogóak legyenek. Milyen hosszú,hány fokos mosást javasoltok és legfőkképpen mivel? Mert van sima domestosom is. Ja és mennyi kell belőle egy mosáshoz? Én kb 1 decire gondoltam.
2010. júl. 29. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Cloroxal szoktam őket mosni. Nem megy ki a színes kockák színe, ha erre vagy kíváncsi. Engedek jó forró vizet, bele a ruhákat, rá egy deci Clorox, áztatom benne egy pár órát, aztán mennek a mosogépbe 90 fokra. Nagyon szépek lesznek!
2010. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor szerintem jó lesz a dom. a fehérítős és berakom a gépbe, van ilyen 2 és fél órás áztatós programom.
2010. júl. 29. 14:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Ú pontosan 3 óra 16 perc:O! 90 fokon
2010. júl. 29. 14:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem lett fehér a "fehér rész".
2010. júl. 30. 15:56
 5/6 anonim válasza:

én nem javaslom a90 fokot szerintem elég 60 fokon mosni ja és

persil goldal szerintem a fehér ruhák ettol a mosoportol a leggyönyörubek lesznek imádom azt a mosoport proba szerencse ja és szerintem csak a fehéritos domot használd a fehérhez

2010. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
áztasd be akár 1-2 napra is hipós vagy domestosos vagy bármilyen fehérítős vízben, de ne sajnáld a fehérítőt. aztán mosd ki mosógépben, ha nem öblíted ki a fehérítőt, akkor a mosógépbe már nem is kell tenni, de én még a sima mosószert is hozzá szoktam adni. aztán hogy 60 vagy 90 fokon mosod-e ki, az már majdnem mindegy. az én mosógépem eltömődik, ha időnként nem használok főzőprogramot, úgyhogy én már csak ezért is szoktam 90 fokon kimosni a konyharuhákat. ja, a normális konyharuha nem ereszti a színét, és a fehérítő se bántja. bár nekem van olyan sz...r konyharuhám, aminek van egy csodálatos díszbordűrje, aminek kivette a fehérítő a színét, de hiába fehérítem, a fémeszközök csíkokat hagytak rajta, és azt nem viszi ki semmi...
2010. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!