Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Laminált padló alól jön fel a...

Laminált padló alól jön fel a penész. Már DOmestossal lemostm és bekentem kétszer, de egy hét múlva ismét visszajött. Ultra Szavó-t akarjuk kipróbálni, vajon beválik? Mennyi ideig kell utána szellőztetni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert ez a 3 hónapos fiam szobája és a mi hálószobánk, ahol penészesedik a padló.
2010. jún. 3. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
először a vizesedést kéne megszüntetni,amig vízes mindíg vissza fog jönni.
2010. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Mennyi ideig kell utána szellőztetni?"


akár az arcodba is fújhatod, annyi gombaspóra van a levegőben, hogy ez a kicsi már nem számít...


padlót felszedni, megnézni mi és mitől rohad, megszüntetni, (nagy valószínűséggel) új padlót lerakni.

2010. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fel is szedjük a padlót, új szigetelés is lesz, de végülis az lett volna a lényeg, hogy az ultra szavó szaga meddig érződik. Köszi a válaszokat. :)
2010. jún. 3. 18:26
 4/5 anonim válasza:
mi a falról szedtük le vele a penész,szörnyű volt,még 1hét után is éreztem a szagát,nekem nagyon rossz volt,pedig tényleg semmilyen szag nem szokott zavarni.de nagyon hatékony volt,1 éve már ennek,és nem jött vissza a penész még.
2010. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az azt hiszem klórtartalmú, ami azért nagyon nem egészséges.

a befújást (ha mentek) nyaralás elé időzítsétek...

van aludjun másik szobában a pici.

2010. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!