Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Domestossal mosni mosógépben?

Holdtündér kérdése:

Domestossal mosni mosógépben?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy muszáj voltam tenni egy kicsi domestost (hígítva) a ruhák közé a mosógépbe fertőtlenítés miatt, most nem magyarázom hogy miért.

Így lehet baja a mosógépnek?


2010. szept. 14. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

huuuu. azért ne ess kétségbe!

én már egy csomószor mostam vele gépben.

amikor megkaptam, akkor is lefuttattam egy domis üres mosást, h kifertőtlenítsem.


egyébként meg erre (is) való. szóval nem értem mitől félsz...

2010. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem félek.

Csak nem az enyém a mosógép, hanem lakótársamé. És mikor meglátta hogy domestost raktam bele, lebaszott.

Én is mostam már vele korábban, de a biztonság kedvéért megkérdeztem inkább, hogy ne legyen rinyálni valója a lakótársnak.

2010. szept. 14. 10:30
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Pedig jo az. Meg a vizko jo reszet is lekapja. Mi rendszeresen mosunk vele (kb az esetek 1/10 reszeben, mert van sok olyan ruhank, aminek mar ugy is mindegy, de legyen tiszta, es fertotlenitve).
2010. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én főleg törölközőknél, ágyneműknél és fehérneműknél szeretem használni. De legközelebb majd úgy csempészem bele a gépbe hogy a tulaja ne vegye észre. :D
2010. szept. 14. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Szepen at kell tolteni valami masik flakonba. :P
2010. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

jajj ne már.olvassa csak el szépen a dobozon a használati utasítást.

inkább örülne, hogy fertőtlenítetted a gépet...

2010. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Inkább ecettel fertőtlenítsd a gépet. Az a ruháknak is használ,fertőtlenít,és a vízkövet is oldja.

A domestost nem a ruhákhoz találták ki. Nem is jó,ha a bőröd érintkezik a vegyszerrel!

2010. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom, de ecet nincs itthon.

Meg nagyon minimálisat használtam domestosból, éppen csak hogy fertőtlenítve legyen.

2010. szept. 14. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!