Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tegyek hogy motivaltabb...

Mit tegyek hogy motivaltabb legyek az othoni házimunkákra? Kismama vagyok es annyira étvágytalan vagyok, es kedvtelen is

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Mennyi ideje szültél?
2020. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Szedjél vitaminokat! Lehet hogy vashiányos vagy
2020. jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Valakibe bele van kódolva a lustaság. Ha magadtól nincs annyi igényed, hogy rendet tegyél, rendet tarts akkor mi itt nem fogunk tudni neked segíteni.
2020. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Semmit. Már minden töled tellhetöt megtettél (szültél egy gyereket). Majd ö motiválni fog téged! De még mennyire?
2020. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

1-es vagyok és azért kérdeztem, hogy mikor szültél, mert lehet hormonálisan kialakult szülés utáni depressziód, ami elég komoly probléma. Ezzel még időben nem ártana orvoshoz fordulnod, első lépésben a háziorvosotokkal beszélj!

Enned viszont muszáj, különösen, ha szoptatsz.

Próbálj meg olyasmiket enni, amiket szeretsz!

2020. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Emberek! A kismama a szülés előtt álló nő, nem szült még gyereket. Mellesleg szerintem akkor ne csináld. Ilyenkor jobb a pihenés. Ha van valaki akit meg tudsz kérni akkor kérd meg. A vitaminos dolog is jó lehet, de szerintem előtte kérdezd meg az orvosodat, hogy miből mennyit, mert a terhesség alatt máshogy kell szedni. Van amiből többre van szükséged, viszont van amit gyerekkel a hasdban nem szabad. Mindenesetre ha beszélsz orvossal is erről, abból baj nem lehet.
2020. jún. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem szűltem .Nincs belém kódolva a lustaság, eddig én voltam a leggyórsabb , legügyesebb abban a körben amelyben mozogtam.

Ha mentem tesómhoz látogatni vagy közeli ismerõshöz mindig mondták: azonnal meglátszik hogy jöttél hozzánk, mert olyan rend van. -sokat segítettem az othoni munkákban ahova mentem, szerettem õket és jó volt velük azért.

De most egyedűl vagyok nagyon, motiválatlan, tippek?

2020. jún. 7. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!