Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mibe rakjam a színfogó kendőt,...

Mibe rakjam a színfogó kendőt, hogy ne nyelje el a mosógép?

Figyelt kérdés

Többször is elnyelte már a mosógép a színfogó kendőt, ilyenkor egy idő után már nem centriz úgy a gép, kénytelen vagyok szétszedni a szűrőt, ami nagyon körülményes, rendesen fel sem lehet fogni a kifolyó vizet, így a gép alá is befolyik sok víz.


Van olyan dolog, amibe ha berakom a kendőt, szívja a színt, teszi a dolgát, de a gép nem tudja elnyelni?

Mint pl egy teatojás vagy ilyesmi 😄


2020. júl. 11. 21:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

Vagy lyukas a géped, vagy valamit nagyon rosszul csinálsz. A dobból semmi nem kerülhet ki a gép belsejébe, ha nincs a gépnek baja.

Én sok-sok éve használom, de eddig egyszer sem fordult elö ilyesmi.

2020. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
2 éves a gép, már több kendőt is elnyelt, ezen kívül soha semmit.
2020. júl. 11. 23:02
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Akkor használj neki kisebb méretű mosózsákot. De elég érdekes, hogy a kendő ki tud kerülni a dobbol. Mert akkor így a kisebb ruhák (zoknik, bugyik) is kikerülhetnek a dobból. De hova rakod a kendőt? Én a dobba a ruhák közé.
2020. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is érdekes, mert semmi mást nem nyel el soha.

Próbáltam már úgy is, hogy a dob legaljára, a ruhák alá, a ruhák közé, illetve ruhák tetejére is

2020. júl. 12. 12:30
 5/24 anonim ***** válasza:
48%
Én a helyedben hívnék egy szerelőt. Szerintem ez nem normális jelenség. Nekem soha nem nyelte el. Akkor pl. egy babazoknit is elnyel a tiéd? Szóval első körben szerelőt hívnék, aztán ha nincs ötlete, akkor mosozsakba tenném.
2020. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
12%
A dob tömítését vizsgáld át, ott csúsznak be a dob és a gép belseje közé az apróbb tárgyak.
2020. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nincs babaruhánk, úgyhogy ezt a részét nem tudom

A legapróbb ruhánk egy felnőtt bugyi/zokni.

2020. júl. 12. 18:42
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Bartosista mosógép?
2020. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8%
Most akadtam erre a kérdésre. Nekem Samsung mosógépem van, annak olyan a megoldása, hogy a tömítőgumin elöl van gyárilag egy V alakú rész, ide pl. kidobja a zsebben maradt aprót, nem vicc. Sajnos, azon keresztül időnként kicsúszik a színfogó kendő, ami bekerül aztán a szűrőbe. Próbáltam kicsi mosózsákban beletenni a gépbe, de akkor összegombócosodott.
2020. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Ja, hogy ez egy elöltöltős vacak?
2021. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!