Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mibe rakjam a színfogó kendőt,...

Mibe rakjam a színfogó kendőt, hogy ne nyelje el a mosógép?

Figyelt kérdés

Többször is elnyelte már a mosógép a színfogó kendőt, ilyenkor egy idő után már nem centriz úgy a gép, kénytelen vagyok szétszedni a szűrőt, ami nagyon körülményes, rendesen fel sem lehet fogni a kifolyó vizet, így a gép alá is befolyik sok víz.


Van olyan dolog, amibe ha berakom a kendőt, szívja a színt, teszi a dolgát, de a gép nem tudja elnyelni?

Mint pl egy teatojás vagy ilyesmi 😄


2020. júl. 11. 21:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
34%

Én azt érzem mondvacsinált kifogásnak, amit te írsz az elöltöltős ellen.


Például a palásttöltésűből is csak hajolva lehet kivenni a ruhát, az elöltöltőshöz se annyira kell hajolni vagy guggolni. Egyébként egy sor házimunkához kell hajolni, tehát nem is annyira értem, miért olyan nagy szám ez.



Ráadásul Nyugat-Európában, Ausztráliában, Amerikában nincs is palásttöltésű. Legalábbis így tudom, de a gugli keresés találataránya eléggé meggyőző.



Én nem tudom, a Miele most milyen. Az LG-nél értem tetten, hogy ugyanannyi egy alap mosógépük, mint 15 éve, mialatt a forint értéke már nagyon nem ugyanaz.



Arra szerettem volna kilyukadni, hogy ha lenne olyan gyártó, amelyik akar, akkor az elöltöltős is tartós lenne.

2021. jan. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
14%
A gépkocsikat is lehetne másként gyártani, de nem érdekük. A közvilágítást se kellene hajnal 3-kor maxigázon nyomni, és helyette inkább napnyugtakor hamarabb felkapcsolni, sokmindent lehetne logikusan mégse teszik, mert minek. nem érdekük. Mindig az emberi hülyeség irányít.
2021. jan. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
53%

Mint érv, elfogadom, mert jogos.


Ugyanakkor nekem továbbra is az elöltöltősek tetszenek, praktikusak és úgy gondolom, ők is lehetnének tartósak, javíthatók.

2021. jan. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Persze.
2021. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!